Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A lányok/nők miért rakják...

A lányok/nők miért rakják kereszbe a lábukat? Amikor ülnek. :D

Figyelt kérdés

Minden nőnél látom, meg lánynál.:D a fiuk nem igazán:D

ennek van valami neve? azon kívül, hogy keresztbe tett láb. :DxD


2010. júl. 7. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ugy szoktam mindig XD Még kocsiba is,pedig ugy kényelmetlenebb XD

Hát nem tudom,megszokás ha szoknyába ugy ülök mindig :P meg ez inkább "nöiesebb" :D

2010. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hogyan illendő ülni?

Nőknél megszokott, hogy keresztbe teszik a lábukat ülés közben. Bár ez egy természetes, védekező mozdulat, arról se feledkezzünk meg, hogy egy üzleti tárgyaláson nem illendő a fedetlen láb mutogatása, lóbálása pedig annál inkább elvetendő! A protokoll szabályai szerint ha már egy nő keresztbeteszi a lábát, akkor a keresztbe rakott láb lábfejét a földön lévő bokához kell szorítani. Persze kissé kényelmetlen, de még mindig esztétikusabb, mint -bármennyire szép lábról legyen is szó- egy szétterült vádli látványa. Mindazonáltal jó tudni, hogy a nőknek nem illik keresztbe tenni a lábukat! A helyes ülésmód szerint a lábak egymás mellett vannak, összezárva, legfeljebb a két boka nyithat szét egy kissé, térdek mindig zárva, két kar a lábakon nyugszik.

Női szokás az is, hogy az elgémberedett lábfejet a cipőből ki-kiemelve pihentetjük - ám ez szexuális felhívás-jellege miatt nem illendő!


cöh.:D

2010. júl. 7. 15:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Állásinterjún nem nagyon tesszük keresztbe a lábat,mert az azt jelenti, hogy nem értünk egyet.

Vannak tanácsok arra, hogy ilyenkor a tárgyalópartnernek mit kell tennie.

2010. júl. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!