Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gingisol mennyire hatásos...

Trixi74 kérdése:

Gingisol mennyire hatásos fogínyduzzantra?

Figyelt kérdés

Nemrég nagyon begyulladt az ínyem, és feldagadt az arcom a fájdalomtól, ami úgy nézett ki gyakorlatilag mint egy tumor. 1 hete szenvedek vele, már átment a nyakamra is a fájdalom, alig tudok beszélni, 4 napja nem ettem semmit és aludni sem tudok tőle... Fogorvosnál voltam, azt mondta nem tud csinálni vele semmit amíg rajta van a duzzanat, mert nem tud érzésteleníteni hogy kihúzza a fogam vagy kinyomja az ínyemből a gennyt, illetve a piercingem is nehezítené a dolgot... Az arcom jobban néz ki, mintha javult volna, viszont az ínyem két helyen is felduzzadt... Szedtem rá egész héten 300mg-s illetve 150 mg-s Dalacint, 3 dobozzal el is fogyott, Diclac tablettát és kenőcsöt, Algoflex Forte-t illetve jegeltem nagyon gyakran... Ma hajnalban bevettem 3 altatót, nem ütött ki, annyira szenvedtem/szenvedek a fájdalomtól... Nagyon durván nézett ki az arcom, illetve a szám is belül, most már ezzel a két duzzanattal lenne jó kezdeni valamit. Rátaláltam neten erre az öblögetőre, holnap szeretnék is venni belőle kétfélét(Plus, Alap),mennyire hatásos és mennyi idő alatt viszi le a duzzanatokat?

Persze miután már kibírom nyitni majd a szám, elmegyek fogorvoshoz! :D



2019. máj. 26. 18:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!