Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Otthoni hatásos mindennapi...

Otthoni hatásos mindennapi fenékgyakorlatot tudtok?

Figyelt kérdés
Sajnos egyre jobban zavar a testalkatom. Régen gyermekkoromban küzdősportoltam és ebből kifolyólag a vállam és a csípőm is széles. Nos, az utóbbi kihatással van a fenekemre ami nagyon zavar. Mivel széles a csípőm ezért eloszlik rajta vagy nem tudom és nagyon lapos az a tipikus "hátából nő ki a feneke" effektus és a melleim ráadásul nagyok és nem igazán kompenzálják egymást. Ja, és ráadásul a barátom a fenekes srácok táborát erősíti, szval szeretnék neki is kicsit jobban megfelelni :) Szóval igen, szeretnék kezdeni ezzel az egésszel valamit lehetőleg itthon, ami hatásos és mindennap lehet rá időt szakítani, mert sajnos egyetem és munka mellett az edzőterem nem igazán fér bele nekem.

2019. máj. 6. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szobabiciklizés tévézés közben?
2019. máj. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A fenèk az egyik legnagyobb izomcsoportunk, ahhoz hogy fejlodèst elèrjünk nagyon meg kell dolgoztatni :D Èn azt ajanlom, hogyha mindenkèppen otthoni edzèst akarsz, akkor vegyèl sùlyokat, 5-10-15kilò attòl függően, hogy mennyire vagy edzèsben. Gyakorlatnak guggolàs, kitörès, egylàbas guggolàs , "donkey kick" ès mèg nagyon sok màsik, google/youtube rengeteget kidob :D


Nagyon fontos emellè a vitamin/feherjedùs ètkezès is ès az, hogy ne nèzd ezeket a kamu egy honapos before after kèpeket,mert csalòdni fogsz, szerintem kell legalabb 4-5 hònap, hogy làtszòdjon az edzès ,ha heti 2x 3x tisztessègesen megcsinalod.

2019. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ja ès az fontos mèg, hogy helyesen!csinàld a gyakorlatokat, ebben jò az edzőterem, hogy ott segìtenek, csak ugye ez most nem opciò. Nèzz youtubeon gyakorlatokat ès tükör/visszatükröződő felület előtt csinàld először. :)
2019. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!