Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A használt gumit mennyire...

A használt gumit mennyire veszélyes lehúzni a wc-n?

Figyelt kérdés
Úgyértem tudom, hogy önmagában veszélyes, mert eldugítja a lefolyót, de mivan ha én betekerem wc papírba teljesen, és úgy húzom le? Mármint ha a körbeteker wc papír átivódik vízzel, akkor lenyomja a gumit és ugyanúgy lemegy a lefolyón mint bármi más nem? Vagy így sem kéne?
2019. máj. 27. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne húzd le! Csavard bele egy papírzsepibe, és dobd ki a kukába.
2019. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
A wc papírt is azért lehet lehúzni, mert szétfoszlik. Ennyi ésszel csoda hogy gondolsz a védekezésre.
2019. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
neked sincs több eszed ha egyből lehurrogod a másikat, úgy hogy nem is ismered :) magyar mentalitás- nem tudom akkor egy bal*** vagyok, ha drágább tulajdona van mint nekem,akkor biztos összecsalta, házépítésnél rakok egy antennát a házamra, hogy azért is az enyém legyen a legmagasabb az utcában.
2019. máj. 27. 14:25
 4/6 anonim ***** válasza:

:DD jó példák.

Nem kell ismerjelek, mert ezzel a kommenteddel is megerősítetted, hogy a megállapításom helytálló lehet. Dícséret is volt benne amúgy, de gondolom az már nem esett le.

2019. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, negatív formában megfogalmazott, szánalmat kifejező, lenéző módon közölt "dicséret" (csoda hogy...). Érdekes visszavágás, mindig azt sugározza hogy hülyének nézel, de mindegy. Legközelebb normálisan is le lehet írni a választ, tekintve hogy a kérdező lehet hogy nem rendelkezik felsőfokú tudással a wc-papír gyártásról, mint Te, így segítesz neki a válaszadásoddal, mint profi.
2019. máj. 27. 15:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért ahhoz nem kell tudás, hogy tudja valaki, hogy a papír az szétfoszlik, de nembaj. De igazad van, fegyvertelennel nem vitatkozom :)
2019. máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!