Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem szeretem ha hozzám érnek....

Nem szeretem ha hozzám érnek. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Elég rideg vagyok mindenkivel...az arcom nem tükröz semmit

A barátaim is sokszor mondják, hogy egyáltalán nem mutatom ki az érzéseim...ja, meg azt is, hogy vicces vagyok...pedig szerintem egyáltalán nem, sokszor amit komolyan mondok hiszik viccnek

Emberek előtt nem is szoktam soha sírni, meg amúgy se nagyon...

Ezenkívül nem szeretem ha megölelnek, megpuszilnak, és azt se nagyon ha csak hozzámérnek stb. legyen ez család vagy barátok

Igazából nem is nagyon szeretek társaságban lenni

Azt mondják az ember társaslény...hát..

Volt már egy pár kapcsolatom is, ott még elviseltem ezeket a dolgokat, de nem nagyon szerettem..

Valami ötlet, hogy mi bajom lehet, vagy mitől lehet ez?



17L


2019. jún. 3. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Ez gyakoribb dolog mint hinnéd, szóval ne izgulj. Én is egyedül a páromtól viselem el, ha tipikus csajos ölelkezés van az első reakcióm a totál szoborrá merevedés :D utána a menekülés. Nem gáz, megszokták, elfogadták.
2019. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi bajod. Ez elég gyakori. :9


Szerintem ez a "nem szeretem ha hozzámérnek" abból is fakadhat, ha valakinek a családja nem ilyen ölelkezős, puszilgatós. Mármint, ha valakit kiskorától kezdve ölelgetnek, akkor nyilván hozzászokik ehhez, de ha nem ilyen valaki családja, akkor nem szokik hozzá, és ezért érzi kellemetlennek.

2019. jún. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!