Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit érezhet az a sofőr aki...

Mit érezhet az a sofőr aki elüt egy állatot lakott területen?

Figyelt kérdés

Csak egy kicsit érdekelne hogy mégis mi a fenét érezhet az aki csak úgy áthajt valaki állatán s még csak meg sem áll.

Meg se nézi hogy él-e még vagy menthető...

DE még egy cetli vagy egy dudálás hogy kijöjjön a gazdája s szegény állat ne úgy haljon meg hogy elcsapták s egyedül van s pokolian fáj mindene mi közbe azon van hogy hazajusson pedig tudja hogy már sose fog haza érni.

Komolyan ezek milyen emberek? hogy tudnak ezek után még hazamenni s aludni vagy a családja szemébe nézni...

Szegény macskánk 8 éves volt s esélyt nem adott neki...

DE! 4 métert kúszott kínok közepette nagy szenvedéssel mire Egyes egyedül ment el s meg sem állt....Komolyan ha őt csapnák el akkor meg föl volna háborodva hogy de hisz neki családja van... Hát a kedvencünknek is családja volt..... Komolyan miért kell egy 300méteres kis utcában 60-80al menni.



2019. jún. 3. 23:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Még mit vársz?

Minden házba majd becsönget, hogy mégis kié volt a macska vagy mi?


Kiszáll, megnézi, hogy mi történt az autóval. Ha semmi, akkor fogja magát, visszaül és megy haza. Ennyi volt.

A sofőr is hibázhatott, de a macskának nem az úton van a helye(persze nem lehet egy kinti cicának megmondani, hogy merre hány méter), de ez benne van a pakliban.

2019. jún. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

A gazda felelossege hogy az allat ne maszkaljon szabadon. Akkor is ennyire orulnel ha felkeres hogy fizessed ki az autoban esett károkat?

Termeszetesen sajnalom a cicat de ez itt a te sarad.

2019. jún. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miert a en saram ha 30as tablanal 90el ment kb.. Ha legkozelebb ilyen lesz a autojat szetverem.
2019. jún. 4. 01:01
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem aki valóban szereti a háziállatát az úgy tartja, hogy ne szökjön meg és essen baja. Érdekes a mi 9 éves macskánk nincs sehol elütve. Oké hibázott a sofőr, viszont ilyen esetekben akkora pofája tud lenni a gazdatársaknak. Múltkor ismerős kutyáját csapták el, telehányta vele a facebookot, csak azt nem tudom mit keresett az a blöki az úton tök egyedül...
2019. jún. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
60-nal, 80-nal vagy 90-nel ment? Mi vagy te, trafipax?
2019. jún. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
A háziállatnak semmi keresnivalója az úton. Tudom, hogy a macska milyen, de akkor is te vagy érte felelős. Ha az autósnak kitörte volna pl a fényszóróját, és megállt volna, hogy kártérítési igénnyel megkeressen téged, akkor bezzeg azért panaszkodnál itt.
2019. jún. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
A háziállatodért te vagy a felelős. Én is csak azért állnék meg, hogy az autómnak nem-e lett baja. Gondolj bele, ha valaki elüti az állatodat és kihívja a rendőrt, megállapítják, hogy csak ötvennel ment, akkor az állatod ugyanúgy halott lesz. Ráadásul még téged is megbüntetnek, plusz ha az autóban kár keletkezett azt is lehet ki kell fizetned. Lehet, hogy szegény állatod, valakinek nagy károkat okozott, plusz ha sietnie kellett valószínűleg nem ok nélkül, akkor onnan is elkésik. Azt meg ugye nem gondoltad komolyan, hogy majd egy kóbor állat miatt mindenhova be fog kopogni, hogy kié az állat.
2019. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 veterán vas ***** válasza:
53%

Ha jól értem, nem foglalkoztál a macskád biztonságával, és most azzal akarsz kompenzálni, hogy és felcsapsz önkéntes rendőrnek, és traffipaxot játszol...


Talán arról is megy vagy győződve, hogy mennyivel másabb (lett volna) szegény cicusnak, ha nem 80-al, hanem "csak" 50-el csapja el az autó?

Szállj magadba és ismerd el, hogy ez a Te hibád.

2019. jún. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Macskasors. Vagy az út közepén hal meg, mert hirtelen kiszökken egy autó elé, vagy egy másik kóbor állat tépi széjjel.
2019. jún. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
Kutyát-macskát-kisebbségi gyereket elütök nem állok meg 1 km-n belül, ez alap. Nem tudom kié-kiké és hogy reagálnak.
2019. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!