Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit érezhet az a sofőr aki...

Mit érezhet az a sofőr aki elüt egy állatot lakott területen?

Figyelt kérdés

Csak egy kicsit érdekelne hogy mégis mi a fenét érezhet az aki csak úgy áthajt valaki állatán s még csak meg sem áll.

Meg se nézi hogy él-e még vagy menthető...

DE még egy cetli vagy egy dudálás hogy kijöjjön a gazdája s szegény állat ne úgy haljon meg hogy elcsapták s egyedül van s pokolian fáj mindene mi közbe azon van hogy hazajusson pedig tudja hogy már sose fog haza érni.

Komolyan ezek milyen emberek? hogy tudnak ezek után még hazamenni s aludni vagy a családja szemébe nézni...

Szegény macskánk 8 éves volt s esélyt nem adott neki...

DE! 4 métert kúszott kínok közepette nagy szenvedéssel mire Egyes egyedül ment el s meg sem állt....Komolyan ha őt csapnák el akkor meg föl volna háborodva hogy de hisz neki családja van... Hát a kedvencünknek is családja volt..... Komolyan miért kell egy 300méteres kis utcában 60-80al menni.



2019. jún. 3. 23:42
1 2
 11/14 imnard ***** válasza:
100%
Végre olyan hozzászólások, ahol nem a sofőrt akarják megölni egy macska miatt! Teljesen egyetértek a leírtakkal! Jó pár éve egy éjszaka kijött elém egy kisebb testű kutya, majd hirtelen megállt. Én már nem tudtam. Nagyon sajnáltam, eléggé rossz érzés volt!
2019. jún. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 imnard ***** válasza:
100%
Leírtakkal, mármint a hozzászólásokkal értek egyet. Egyébként az is elítélendő dolog, ha valaki veszélyesen száguldozik, mert ugye az embert is elüthet...
2019. jún. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Csak egy kicsit érdekelne hogy mégis mi a fenét érezhet az aki csak úgy áthajt valaki állatán s még csak meg sem áll."


-Milyen érzés? Áthajtanánk egy ronggyal kitömött zsákon. Nem a kerékkel ütjük el, akkor zuhog az egész padlólemez.


"Meg se nézi hogy él-e még vagy menthető..."


-99.99% az állatnak annyi volt. A macskának nincs társadalombiztosítása. A sofőr nem fog beszaladni vele az állatkórházba, utána 100-200 ezres műtéti számlát kifizetni.


"DE még egy cetli vagy egy dudálás hogy kijöjjön a gazdája s szegény állat ne úgy haljon meg hogy elcsapták s egyedül van s pokolian fáj mindene mi közbe azon van hogy hazajusson pedig tudja hogy már sose fog haza érni."


-Erre nincs idő! Mindenki siet a dolgára.

(lehet a gázoló a munkahelyére igyekezett)


"Komolyan ezek milyen emberek?"

-Olyan, mint az összes többi 7 milliárd.


"hogy tudnak ezek után még hazamenni s aludni vagy a családja szemébe nézni..."


- Addigra el is felejtette az esetet.



"DE! 4 métert kúszott kínok közepette nagy szenvedéssel mire Egyes egyedül ment el s meg sem állt...."


-A baleset ezzel jár.

2019. jún. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Kèrdezö!

Èn èjszakai,hajnali soför vagyok ha csak lehet nem gàzolok àllatot pedig öz,nyúl,fàcàn,kutya,macska rendszeresen vetödik elèm.Ha lehet elkerülöm,de ha màr elcsaptam megàllok megnèzem mitörtènt az autóval meg a jószàggal is.Bizony volt olyan,hogy mèg èlt a nyomorult ,de màr làtszott a vège öt megszabadítottam a kerèkkulcsal.Persze nekem is rossz èrzès ès nekem is van macskàm kutyàm,de van amikor vàlasztani kell,hogy vagy elütöd vagy àtmèsz a szemközti sàvba ahol 99%akkor jönnek.Èn àtèrzem hogy az az àllat egy csalàdnak a kiskedvence volt rossz èrzès is tènyleg,de ez a közlekedès velejàrója.

2019. szept. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!