Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12 éves fiuk járnak nudista...

12 éves fiuk járnak nudista strandra?

Figyelt kérdés

12 éves fiu vagyok szeretek meztelenkedni de nem tudom hogy ennyi idősek járnak e nudista strandra, apukám volt már nudista strandon nem tudom hogy megkérjem e hogy vigyen ki. Nem tudom nem e gáz ha az apukámmal mennék ki?

Járnak ki a strandra apa és fia? Nem géz ha nem megy ki az egész család?


2010. júl. 8. 08:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
elírtam nem géz hanem gáz :-)
2010. júl. 8. 08:58
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Mért lenne gáz?:DNudizz,ha akarsz ,ez nem korhoz kötött;)

15/L

2010. júl. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem zavar, hogy apuka kukija néha megemelkedik, nembaj.:D
2010. júl. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
71%
miért akarsz ennyi idősen nudizni? a nőket szeretnéd megnézni? szerintem nudizz egyelőre otthon, és ha a szüledid előtt nem zavar, akkor max kérdezd meg apukádat, hogy elvinne-e magával. én mondjuk nem vinnélek még el... tudom, ma már korábban érnek a fiúk-lányok, de akkor is...
2010. júl. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
9 23 nak nem azért szeretnék kimenni mert kukkolni akarok hanem azért mert szeretek meztelenül lenni szerintem ez nem attól függ hogy érett vagyok e vagy sem (egyébként ha arra vagy kiváncsi hogy szörös e vagyok NEM vagyok és a sex sem érdekel!
2010. júl. 8. 09:27
 6/13 anonim válasza:
50%
akkor tényleg kérdezd meg apukádat! ha ő jár, akkor tudja, hogy szoktak-e gyerekek vagy fiatalok is menni és ha ez neki természetes dolog, akkor biztos elvisz Téged is. szerintem ebben megbízhatsz benne. én azért nem vinnélek el, mert féltenélek, de mondjuk én nem járok ilyen helyre, lehet, hogy ezért eleve másképp állok a dologhoz...
2010. júl. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem sem korhoz kötött, de én lány vagyok, és nem mennék el, mert strand, víz, mesztelenkedés, és rossz strandoló és a vízben már teherbe esek. Bár ez Téged nem érint, mert fiú vagy :)
2010. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

normális a terhes? vízben nem eshetsz teherbe csakúgy


egyébként menj el, ha már nagyon betöppedt

2010. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 manchester10 ***** válasza:
61%
te jóságos ég te tényleg mesztelenkedni akarsz ? azzal kis szerszámmal ne nagyon mászkálj a strandon mert úgy se lesz javítandó dolog hidd el
2010. júl. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
jah a sok pedó majd örül a mesztelen kis p*csödnek! grat! xD
2010. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!