Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon aggódok😟. Ti is nagyon...

Nagyon aggódok😟. Ti is nagyon féltek el engedni kirándulni a gyereketeket busszal?

Figyelt kérdés
Holnap iskolai kirándulás lesz amire megy a kislányom is. Hosszú lesz az út autóbusszal mennek. Még csak nyolc éves. Mennék vele de szülők nem mehetnek. Mostanában annyi balesetet lehet hallani. Ő nagyon szeretne menni nem is mutatom elötte mennyire féltem ettől az úttól.🙁 Ma viszont kicsit rosszul lettem a kislányom előtt meg szédültem. Mivel csak mi ketten vagyunk egymásnak fél ittjon hagyni. Attol fél megint bajom ledz. Mondtam nem lesz semmi baj menjen csak miattam ne maradjon ittjon. Pedig igazat meg vallva lehet önző vagyok de örülnèk ha nem menne. Ki van igy vagy volt már hasonló helyzetbe?

2019. jún. 10. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Természetes, hogy félted és ez rendben is van.

De, 8 éves egyre önállóbb lesz, ilyen kirándulasokra engedd el nyugodtan.

Baleset lehet mindig, sajnos, de ne abból indulj ki. A világon nagyon nagyon sok kirándulás lezajlik rendben, gyerekekkel is, ne aggódj.

Mit néznek meg amúgy a gyerekek?

2019. jún. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem félek, semmi okom rá. Gyerekek ezrei utaznak busszal nap mint nap, és nem lesz semmi bajuk tőle. Egy osztálykirándulás meg kifejezetten élvezetes.
2019. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miskolc Lillafüredre mennek. Kisvasutaznak várat néznek.Igen egyre önnálóbb lesz.Nagyon okos ertelmes . Bizok benne minden rendben lesz azért köszönöm a megnyugtató válaszokat
2019. jún. 10. 13:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy az ember félti a gyerekeit, attól még nem hülye. De baleset bárhol, bármikor történhet, akár a járdán is elüthetik, ha mindig erre gondolnánk soha ki sem engednénk a házból őket. Az enyémek már felnőttek, de én is aggódok, amikor autóba ülnek, bár soha nem mondom nekik, de mindig írnak, amikor elérték az uticéljukat hogy tudjam, biztonságban odaértek. Sok élménytől fosztanád meg, ha nem engednéd el.
2019. jún. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!