Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a párom nem...

Noémi0111 kérdése:

Mit tegyek ha a párom nem figyel rám?

Figyelt kérdés
A párom a mai napon azért szakított velem mert meg kért hogy vegyek neki üdítőt és én elfelejtettem és azzal jött sose gondolok rá. Nem tudok erről beszélni senkivel mert mindenki elhagyott most ki akar dobni a lakásból de nekem nincs hova mennem, állandóan nagyon csúnyán beszél velem és amikor elmondom neki az érzéseimet nagyon csúnyán össze veszünk. Ebben a 2 hétben már 2x dobott ki a lakásból de én nagyon szeretem de már nem tudom mit csináljak nem bírom ki nincs kinek elmondanom és nem tudom ezt már tovább csinálni a barátai körében én egy rossz barátnő vagyok múltkor nagyon csúnyákat írt ki a facebookra rólam, sokszor elmondom neki hogy változzon mert fáj amit csinál 2 lánnyal dolgozik együtt és nagyon megváltozott amikor sírok mindig azt mondja nem hatja meg és soha nem nyugtat meg és nem kér bocsánatot én szeretem de már nem tudom mit csináljak van hogy egy hónapban 5x szakít velem és 2x kidob de tudja nincs hova mennem és egyszerűen már nem bírom.
2019. jún. 11. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ébredj fel ez nem a párod. Ha nincs hova menned, az nagyon nehéz. Dolgozol? Van valami pénzed, rokonod, stb? Gondold át hova tudnál menni, ha nem most de pár hét múlva, az nem állapot hogy valaki így viselkedik veled.
2019. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!