Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy észrevegyen?...

Mit tegyek, hogy észrevegyen? Úgy érzem, a Párom már nem figyel oda rám..

Figyelt kérdés
Minden fontosabb neki, mint én. Naphosszat ül a számítógép előtt, ha nem, akkor azt teszi amihez éppen kedve van. Lementem a konyhába, hogy ebédet főzzek és rábíztam az 5 hetes kisfiunkat. Az étel csak félig lett kész, mire hallom, hogy a kis törpe torka szakadtából üvölt a szobájában a kiságyban, az ajtaja csukva, a párom meg ül a számítógép előtt feltekert hangerő mellett. Mondtam neki én vigyázok a kicsire, ha ennyire gáz neki, de akkor fejezze be a kaját. Üvöltve közölte, hogy nem érdekli a kaja. Szerintetek mit tegyek? Csak szeretném valakivel megosztani a hasonlókat, mert már nem bírom!
2009. ápr. 6. 11:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%
Menj haza anyádhoz. Gyerekestől. Szerintem ha nem vagy ott, az fel fog tűnni neki.
2009. ápr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! Anyu többezer kilóméterre lakok tőlünk. Az eset után, a barátnőmhöz mentem. Jött az sms, hogy ez nem olyan dolog, amiért hisztizni kéne. Teszem hozzá, szép csendben, minden vita nélkül mentünk el otthonról. Mikor hazaértünk úgy tett mintha mi sem történt volna.
2009. ápr. 6. 12:02
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
szia nagyon szomorú,hogy a párod így viselkedik veled.Nem írtad mióta vagytok együtt,gyerek születése elött minden rendben volt?Sajnos a férfiak többsége elvárja,hogy kiszolgálják,és a nők végezzenek el mindent.A legnagyobb baj,hogy a babátokra sem figyel.Probáld megbeszélni vele a dolgokat.
2009. ápr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%

A sogornöméknél pont ez van.Még a féje háborog mint a tied....

Nem tom mi ütütt a pasikba?

2009. ápr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen, minden rendben volt, még szülés után vett is ki szabadságot és nagyon sokat segített itthon. Előtte is netezett, de akkor beletörődtem valahogy. Egyszer említettem neki, hogy rosszul esik, de azt mondta ez neki jár mert ő dolgozik, és ez a hobbija ami kikapcsolja. Örüljek neki, hogy nem kocsmázik meg k.-zik.
2009. ápr. 6. 12:17
 6/30 anonim válasza:
96%

Szia,


Nagyon sajnalom ami veled tortenik, biztos h. nem egyszeru, foleg tavol a csaladtol.

Most elore is elnezest kerek, de mi az h. orulj neki h. nem kocsmazik meg k...vazik ????!!!!

O meg oruljon annak h. a no akit allitolag szeret, gondoskodik rola, es egy kisbabaval ajandekozta meg! Neki jar a szamitogepezes, NEKED PEDIG minimum a tisztelet!

Ne haragudj az ero szavakert, de az ilyen pasikon mindig felhuzom magam......


egy 36 hetes kulfoldon elo kismama

2009. ápr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%
Neken is ezt nond a a volt élettársam.Amikor kérten hogy foglalkozzon velem,vagy szóvá tettem,amiket te is ítál azt mondta én mindig csak hisztizni tudok,meg őt b..ni!
2009. ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnálom nagyon, hogy a párod így viselkedik. Nem értem az ilyen férfiakat, akik nem figyelnek igazán oda a párjukra, családjukra.

Biztosan próbáltad már, hogy leültél vele ezt a dolgot megbeszélni!?Mit mondj ilyenkor?

Én úgy hiszem,ha most az elején nem fogod meg a dolgokat, később nehezebb lesz. Ne nyelj le semmit, ne maradj csendben, mindig mond el a véleményed.

Szerintem lassan megmondhatod neki, ha nem változik a hozzátok való viszonya, nem foglalkozik többet veled és a babátokkal, akkor magára fog maradni. (persze neki arról nem kell tudnia, hogy még nem komolyan mondod, csak mi lesz a reakció?)

Én úgy hiszem, és azt érzem, ha velem és a babánkkal nem foglalkozna a párom, idővel biztosan elhagynám. Számomra a lányom és a saját boldogságom többet érne.

2009. ápr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
33%

"de azt mondta ez neki jár mert ő dolgozik, és ez a hobbija ami kikapcsolja."

Így van. Egy férfinak szüksége van erre, ők ilyen szakaszosak. Nem lehet folyamatosan foglalkoztatni.Néha megkérheted vmire, de most ő elsősorban pénzt keres, te meg elsősorban ellátod a gyereket és a háztartást. Egy férfinak muszáj kikapcsolódnia, nem úgy működnek, mint a nők. Ne piszkáld, várd meg míg magától előjön (a barlangjából) has ezt kibirod, akkor magától fog jönni.

Mikor hazajön meg kell etetni itatni, s hagyni, hogy kicsit magábavonuljon. Maíg magától nem jön elő, addig nem lehet hozzá beszélni. Ezek ilyenek.

A mostani Nők Lapjában (14.sz) találsz hozzájuk szótárt és használati utasítást :)

Olvasd el ezt: [link]

43/Nő

2009. ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
33%

..nem kell hisztizni :)

tanuld meg a nyelvüket (a férfiakét)

Kezesbárány lesz, hidd el .)

előző

2009. ápr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!