Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebből lehet baj? (bővebben lent)

Ebből lehet baj? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, ideje lenne elkezdeni melltartót hordanom. Csak hát eléggé duci vagyok, és egy kicsit szorítanak a melltartóim. Ettől lehet vmi bajom?

A vékonyabb lányokat is szokta szorítani a melltartó?


2010. júl. 8. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem nő rendesen a melled. Vegyél nagyobbakat!
2010. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nem tud nőni tőle a melled. Vegyél nagyobbat, ami kényelmes és nem szorít! És 13 évesen még nem is kell állandóan hordani. Otthonra még én se szoktam 25 évesen, fölösleges, csak akkor vegyél fel, ha elmész valahová. Jobb a mellednek, ha szabadon van.
2010. júl. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Doriiisss ***** válasza:
Igen, ha nagyon szorít akkor nagyobb melltartót vegyél fel. Jobb ha szokod, de otthonra, sőt ha sportolsz akkor kényelmes viselet a sportmelltartó.
2010. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nem a mellemet szorítja, hanem a kerületében szorít, a mellem alatt.Amúgy meg ha nincs rajtam, akkor ha futok, akkor lógni szokott a mellem, ami zavar.
2010. júl. 8. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Akinek a melle nagyobb,annak állandóan kellene hordania melltartót,különben megereszkednek a tartóizmok. Arról nem is beszélve,hogy elég gusztustalan,ha járás közben "táncolnak" a nő mellei.

Vegyél más méretű melltartót. Nemcsak a kosárméretben vannak eltérések,hanem a pántokban is. Csak meg kell találnod a neked megfelelő méretet

2010. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De az egyébként baj, hogyha egy kicsit szorít?
2010. júl. 8. 21:09
 7/7 anonim ***** válasza:
elég baj az hogy elzárja a vérkeringést meg nem kénylemes! Meg ronda lárvány ha kibuggyan belőle a melled...
2010. júl. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!