Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A pasid megszokta nézni a...

A pasid megszokta nézni a strandon a többi csajt? Mit csinálnál ha minden szexi csaj után nézne? : D

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
nem örülnék neki de ha megkérem hogy mikor ott vagyok vele legalább akkor tűrtőztesse meg magát ha a kérés után se sikerül " tök véletlenül " nyakon öntöm üdítővel :D
2010. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ki nem? én is +nézem a jó pasikat
2010. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Az enyémet rengeteg csaj megnézi a strandon. Én nem bánom, mert ugyanakkor engem meg rengeteg pasi néz meg a strandon. Így azután, amikor beleugrunk a vízbe, azt játszuk, hogy összeszámoljuk, vajon melyikünket néztek meg többen...D
2010. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem csinálnék belőle nagy ügyet, ha meg akar csalni akkor úgyis megteheti...Addig pedig ameddig csak nézegeti őket, egészségére válljék. Magamban pedig örülök, hogy "hehe, de az én pasim":)


l/18

2010. júl. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én félek attól, hogy elhagyna egy jobb csajért. Marha féltékeny vagyok, és mindenkit akire ránéz vagy akik ránéznek...húú össze tudnám kaszabolni azokat a lányokat. Persze, ők általában szebbek is mint én. :(

De hát gondolom én sem a külsőm miatt jövök be neki. Csak nem tudom mi miatt :D

Én amúgy nem nézek meg más pasikat, mert ilyen külsővel szégyen lenne :D

2010. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!