Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szobor készítése?

Szobor készítése?

Figyelt kérdés

Szobrot szeretnék készíteni. Használtam már levegőn száradó gyurmát és tudom h az nem törékeny. de ezt nem lehet kiönteni formába és kevés is.


nagyobb szobrot akarok csinálni. van sablonom hozzá. nagy a gyurmához képest. de nem akarom gipdzbe önteni, mert próbáltam s hamar eltörött.


van olyan anyag amit önteni lehet és kemény és nem törékeny?



itt láttam ojalt h fugázóval csinált valaki szobrot- álarcot. de nincs megírva h hogy sikerült neki.

szerintetek a fugázó jó anyag lenne erre?

köszi!



2019. jún. 18. 14:37
 1/3 A kérdező kommentje:
modellgipsz és szilikonkeményítővel talán keményebb lesz szerintetek?
2019. jún. 18. 15:05
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
bronz, márvány, helyesírási kézikönyv
2019. jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

bocs, siettem mert melóba kellett mennem. most meg koszos a szemcsim. de amugy is el kellene a helyesírás már. facebook világ...


hát azokat nem tudom beszerezni.


gondolkodok a modellgipsz és a fehércement keverékén. kipróbálom,mert látom h nem nagyon kapok itt választ.


amugy itt gyakszin sokan írnak helytelenűl. miért kell mindíg mindenhol mindenkinek ezt megírni. fárasztó. inkább a kérdésre válaszolna normálisan mindenki.


-gondolhaznás h amiket leírtál azokat nehezebb vagy drágább is beszerezni, megvenni. na de mindegy. ha nem tudsz jó választ írni akkor inkább ne is írj semmit!

2019. jún. 19. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!