Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért ilyen rossz az élet?

Mért ilyen rossz az élet?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem élni lelkironcsnak érzem magam meg öregnek nem értem el semmit 8 altalanosom van nem tudtam a közép sikít befejezni anyagiak miatt, minimal bért kapok szüleimmel élek nem tudok semmit csinálni maganyosnak érzem magam introvertalt is vagyok, nem tudok elmenni kirándulni egyszerüen szar az életem jobb lenne meghalni de azért megölni nem tudnám magam mit tegyek

2019. jún. 19. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

Annyira még nem szar az élet, hogy átlendülj a holtponton és leszard hogy mit gondolnak az emberek. Úgy gondolod, hogy a világon mind a 8 milliárd ember szeretni és kedvelni fog téged? Nyilván nem. Nem is kell ezért mindenkinek megfelelni.

Nem az élet rossz, hanem neked vannak hülye gátlásaid ami miatt nem mersz lépni, mert félsz hogy más mit gondol majd. Közben mindenki leszarja hogy mi van veled, pont emiatt kellene neked is leszarnod hogy mással mi van. Kirándulni akarsz? Akkor elmész és kirándulsz egyet, nem tartozol érte senkinek semmivel. Aztán majd ha rájössz, hogy nem körülötted forog a világ és nem mindenki azt nézi hogy mi van veled, így nem kell azon parázni hogy vajon ki mit gondol.

Ha nincs sok pénzed, akkor abból hozd ki a legjobbat amit félre tudsz tenni. Ha zavar a papírok hiánya, akkor tegyél félre esti iskolára és érettségizz le munka mellett, rögtön jobban lesznek az esélyeid.

2019. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%

Sport, meg hobbik sokat tudnak segíteni a mentális jólétén az embernek


Nekem is volt minimálbéres munkám, de egy kis kutatás után találtam jobbat, és egyuttal ki is költöztem a szüleimtől


Kell egy terv amit a szemed előtt tudsz tartani, és eltervezni mit szeretnél, célok nélkül nem fogsz sokra haladni, még ha azok a célok több év után elérhetőek is, akkor is célok

2019. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!