Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Lehetek terhes?

Mit csináljak? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A sztori annyi hogy le feküdtem a barátommal és a gumi kiszakadt mind ez mar egy jo 2 hete de semmi sem történt most monda el hogy akkor kiszakadt szóval esélyem sem volt 72orasra most mit tudok csinálni?

2019. jún. 22. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz, nagyon kis esély van rá.

Vegyél egy tesztet, hogy megnyugodj.

2019. jún. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Én első lépésként megválnék a pasitól. Gerinctelen egy jószág ez a srác.


Ha el is élvezett akkor eléggé van esély a terhességre , hogy hol jártál a ciklusodban az növeli vagy csökkenti az esélyt, de az sem ad garanciát semmire.

Most már reális eredményt adhat a teszt, szerezz be egyet és reggeli első vizeletből végezd el.

2019. jún. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Egy férfi nem lehet terhes, tisztelt Miréka Noé.
2019. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Noémi Réka :D
2019. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
figyelj szerintem vegyél egy tesztet valamikor a patikában pár száz forint.. ha az vagy az vagy már késő ezen idegeskedni ez bárkivel megesik. az a cinkes mikor ilyen 13-14 éves korban ez történik
2019. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A srác szemét volt, ha ezzel packázik, akkor minek húz gumit egyáltalán. Rögtön szólnia kellett volna. Remélem ezek után nem lép le, ha mégis összejött a bébi.
2019. jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!