Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Sakura vagy...

Szerintetek Sakura vagy Hinata a jobb? És ha igen miért?

Figyelt kérdés

2019. jún. 24. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki utálja Sakurát, de szerintem ő jobb :D
2019. jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted hogy jobb? Erősebb? Mert akkor sztm Sakura.
2019. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
84%
Szerintem Sakura. Nem tudnám megindokolni, hogy miért, egyszerűen szerintem Sakura tökösebb mint Hinata. És nekem soha se jöttek be, az olyan visszahúzódó, félénk karakterek, mint amilyen ő.
2019. jún. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Hinata is elég tökös azért. Többször is kiállt olyan ellenfelek ellen, akik ellen tudta, hogy nincs esélye. (Pein, Momoshiki)


Igazából én kedvelem mindkettőjüket. Sakura-t azért utálják sokan, mert Naruto-ékhoz hasonlítják, ami érthető, mivel ő is hozzájuk mérte magát, de attól még gyökérség. Sakura mérföldekkel erősebb, mint a legtöbb korabeli kunoichi, és azóta még erősebb lett. Hinata valószínűleg eltompult, mivel ő max. a családi edzéseket ha csinálgatja, de attól még ő is erős.


A jellemüket tekintve Sakura jobban bejön. De Hinata-val sincs bajom, csak a Boruto óta szigorúbb, ami nála szokatlan.

2019. jún. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hinata
2019. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. jún. 28. 14:32
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sakura!!! Nincs bajom Hinataval, de ez egyertelmu. 😊
2019. dec. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!