Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, olvastok mostanában...

Anyukák, olvastok mostanában valami jó könyvet? Nem gyermekneveléssel kapcsolatosan, hanem regényt stb.

Figyelt kérdés
Én jelenleg a Száz év magány utolsó oldalainál járok, és szeretnék valami jó könyvet keresni holnap a könyvtárban.

2015. aug. 9. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó két könyv, amit olvastam: Nyáry Krisztián: Igazi hősök és Márai Sándor: A gyertyák csonkig égnek. Míg az első egy könnyebb olvasmány tanulságos életutakkal, a második egy igen komoly téma, nagyszerű írás mindkettő.

Amit most olvasok: Gyarmati Fanni naplója.

2015. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Márai könyve tényleg jó, a Száz év magány is nagy kedvenc.

Kérdező, ha már Marquez, ismered-e tőle a Szerelem kolera idején-t? Ha nem, keresd meg holnap, nagyon jó!

Gyarmati Fanni naplója nekem nagy csalódás... nem a könyv, hanem az ember.

Ajánlom még: Polcz Alaine: Asszony a fronton-t.

2015. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Victoria Hislop: A sziget - nemrég a Duna tv-n ment film formájában, úgy is nagyon jó volt, Krétán játszódik a lepra-járvány idején.

Egyébként pedig imádom a Leslie L. Lawrence könyveket. De általában csak este a fürdőkádban van időm olvasni. :)

2015. aug. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én most Helkát olvasom Nyulász Pétertől. Nekem nagyon tetszik.
2015. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most vegeztem Dan Brown Infernojaval. Szinten most keresem a kovetkezo aldozatot :D (konyvet) amit elolvashatnek.:)

Egyebkent nem csak az ilyen stilusu konyveket szeretem, a szep irodalom is johet minden mennyisegben.

2015. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amit jelenleg olvasok: Lawrence Block: A betörő, akit temetni veszélyes

A mostanában emlékezetesek:

Danielle Steel: Pegazus

Kae Westa: A démon és a papnő

Peter V. Brett: A Rovásember

2015. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Paula Hawkins: A lány a vonaton
2015. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedvenc könyveim a Vágy ès vezeklès, ès a Whisky szòdával I-II. Szerzőket nem tudok, azokkal mindig bajban vagyok. Az elsőt megnèztem filmen is (a könyv után), de kár volt.

A fent emlìtett Márai nálunk kötelező olvasmány volt, vègig bőgtem az utolsò 20 oldalt, hogy mennyire utálom, ès mikor lesz már vège. Vègül abbòl ìrtam az èrettsègimet, 5öst kaptam. Ha nem lett volna kötelező,biztos jobban èlveztem volna, mert maga a könyv nagyon jò, csak ugye a köt. olvasmányokat mindig utáltuk (èn legalábbis).

2015. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na, mit találtál?


Jelenleg Stephen Kingezek, de Vavyan Fable, Nora Roberts kedvencek.

Ami még tetszett: Szerelmem egy angyal, 13 okom volt (szomorú), Elakadó lélegzet, A szomszéd lány (horror)...

2015. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, elnézést, hogy későn reagálok.


Minden könyvcímet elmentettem, amit javasoltatok.


Megláttam Böszörményi Gyula 9, 8, 7 sorozatát, azt olvastam el végül.


Most A lány a vonaton lesz a következő.

2015. nov. 29. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!