Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Túl kövér vagyok a motorozáshoz?

Túl kövér vagyok a motorozáshoz?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok kb 175 cm magas illetve 150kg ( fiu) A kérdésem a következő: Egyik haverom kitalállta, hogy motorozzunk namost én is szeretném ( tekintsünk most el a, , motoros múlt" illetve egyebektől) én úgy gondolom, hogy kövér vagyok ahhoz, hogy motorozzak. Szerintem hülyén festenék a motoron. A véleményetek érdekelne, igazam van, tényleg túl kövér vagyok? Vagy ha tévedek esetleg tudnátok ajánlani olyat ami jó lehet nekem?

2019. júl. 10. 17:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér hozzá. Nézd egy sporttárs napi szinten jár diszkoszt vetni a csarnokba egy 125-ös Yamaha-val és akkora benga állat amekkora ember nincs is másik. És ha látnád hogy leül a motor amikor rápattan a gépre és ahogy elindul vele. :-)
2019. aug. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Lett motorozás?
2023. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!