Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A húgunk nem akar fogyni. Mit...

A húgunk nem akar fogyni. Mit tegyünk? SOS

Figyelt kérdés

Én és az öcsém tanácstalanok vagyunk, mert a húgunk nagyon kövér és nem szeretne fogyni sőt hízni szeretne még. Azt mondta hogy 250-300 kiló közé szeretne felhízni.

Mi próbáljuk lebeszélni, de nem sikerül, soroljuk az egészségi dolgokat meg hogy hogyan néz majd ki és még pszichológushoz is vittük. De semmi nem hát rá.

Jelenleg 150-160 kiló közt van, 170 cm és 22 éves.

A szomszédok mindig gúnyolják, de az se érdekli.

Légyszi segítsetek mert már nem tudunk mit tenni, és féltjük őt.



2019. júl. 4. 10:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem tudtok ebben a formában semmit tenni, nem lehet senkit kényszerrel vagy erőszakkal lefogyasztani. Esetleg beszélhettek vele, hogy tényleg ezt akarja-e. Lehet hogy ez csak a szexuális fantáziája, de a való életben nem vállalna be 300 kilót. Akkor már gondot okozna a járás, a szex, sőt mindig fulladna, szívbetegségek, stb.. nem hiszem hogy elmenne eddig.


Egyébként én szeretem nagyon a kövér lányokat. Ha a kérdés nem kamu, amit nagyon remélek, akkor mutassátok be :))

27/f

2019. júl. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Illetve: pics or itt didn't happen :D
2019. júl. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Mi már mondtuk neki a kockázatot a járást meg ezeket, de mondtam hogy semmi nem érdekli

Szerintem komolyan annyi szeretne lenni, mert nagyon sokat eszik és kb. semmit nem mozog

És bocsi de nem Magyarországon élünk

2019. júl. 4. 10:48
 4/18 anonim ***** válasza:
Értem. De hol van az a "nem Magyarország"? Képet láthatunk róla?
2019. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Amerika

Milyen képet?

2019. júl. 4. 10:57
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
Amerikába nem gond.
2019. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6os Köszi nagyon vicces vagy

De adhatnál normális választ is

2019. júl. 4. 11:09
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Engedjétek meg neki hogy 200 fölé hízzon és rájön majd hogy az mégsem olyan jó

És ti tartsátok el a kövér húgotókat?

Mit és mennyit eszik? És hogy teheti meg hogy alig mozog?

2019. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Rendes töletek, hogy igy aggodtok erte. Viszont azon kivül,a mit leirtal semmit nem tudtok tenni ez ellen. Talan, ha szerelmes lesz, vagy ne adj Isten emiatt beteg, akkor atertekeli a dolgokat.
2019. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

8as 2 éve költöztünk ki és akkor mind szereztünk munkát a húgunk itthonról dolgozik laptoppal így nem mozog semmit és nem mi tartjuk el

Reggel szalonnát tojást meg ilyesmiket eszik aztán chipset ebédig ebédre Meki ott is vagy 6-8 hamburger meg sült krumpli kóla délután chips mogyoró meg zsíros rágcsák este meg 2 pizzát rendel

9es köszi reméljük minél hamarabb megváltozik a dolog

2019. júl. 4. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!