Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szellemet szeretnék idézni....

Szellemet szeretnék idézni. Papámat. Hogy lehet?

Figyelt kérdés
Tudom így furcsa de haragszom magamra hogy nem voltam vele a halála előtt mikor beteg volt.. Tudom ez nagyon veszélyes és hogy egyedül ne próbáljam de nagyon szeretnék vele ,,beszelni". Tudnátok segíteni? Tanácsokat/tippeket is elfogadok. És ha valaki próbálta már vagy ismerőse az mondjon ilyenről dolgokat légyszíves. Köszönöm.

2019. júl. 11. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Vonulj el mások elöl (például a szobádba), térdelj le, majd a két kezedet kulcsold össze, érintsd meg a homlokodat, majd a szívednél, utánna a bal, majd a jobb vállad felöli mellizmodat. Ezt követően mormolj el egy Miatyánkat. Utánna mond, hogy mit üzensz az eltávozottnak, majd egy Üdvözlégy Máriát. A kezdeti rituálét ismételten hajtsd végre (tehát homlok, szív, ball, jobb). Kelj fel utánna, és mások elöt tégy úgy mintha nem történt volna semmi. Ámmen.

Remélem tudtam segíteni.

2019. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mihago ***** válasza:
54%
Sehogy. Csak a buta emberek hisznek ilyesmiben.
2019. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Sajnállak és megértelek, de nincs szellemvilág.
2019. júl. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Na... megint előjöttek a szűk látókörűek. Léteznek szellemek és meg is lehet idézni őket, de inkább ne is próbálkozz vele, mert NAGYON VEZÉLYES!!!
2019. júl. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Valóban veszélyes, mert diliházba csukhatnak.
2019. júl. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sajnálom a történteket, de fel kell nőni, halottakat nem lehet visszahozni és pont. Együtt kell élni a tudattal, és jobb hellyé alakítani a környezetet.
2020. febr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!