Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajánlanátok egy (vagy több)...

Matex11 kérdése:

Ajánlanátok egy (vagy több) jó shonen animét?

Figyelt kérdés

Ha leírsz egy animét akkor pár szóval vagy mondattal adj róla leírást,és hogy hány részes/hanyadik résznél tart.(nem feltétlenül shonen, csak legyen benne harc)


amiket már káttam:-naruto

-naruto shipuuden

-bleach

-nanatsu no taizai

-black clover

-boku no hero academia

-kenja no mago

-demon slayer:kimetsu no yaiba

-death note

-one piece

-one punch man

-the rising of the shield hero

(ezeknél sokkal többet láttam, de csak azokat írtam amiket nagyjából ajánlani szoktak és már láttam)

a válaszokat előre is köszi :D



2019. júl. 12. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Ha felnézel az AnimeAddicts nevű oldalra, akkor ott tudsz keresni animéket olyan témába, ami érdekel és még általában részletes leírás is van róla.
2019. júl. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, de direkt ide írtam, mert itt személyes véleményeket írnak amit többre tartok, mint hogy milyen értekelése van egy animének x,y oldalon :D
2019. júl. 13. 23:43
 3/4 anonim ***** válasza:

-Shokugeki no Soma //vicces,"főzős" anime valamennyi ecchivel


-History's Strongest Disciple Kenichi //humoros,harcolós anime harcművészetes settingel


-Fullmetal Alchemist Brotherhood //mondhatni alapmű, remek karakterekkel és remek storyval


-HunterxHunter(2011)//kalandos,harcolós anime igen jó karakterekkel és remekül kidolgozott harcrendszerrel


-Yuu Yuu Hakusho //1994-es úgyhogy ez kicsit kopott már grafikailag, de a karakterek szerintem messze ebben az animében a legszerethetőbbek műfajilag:harcolós cucc


-Koe No Katachi //egy igen jó dráma anime film,nagyon szép látványvilággal


-Saiki Kusuo no Psi Nan // első sorban paródia de emelett nagyon kellemes comedy,slice of life anime


-Mob Psycho 100 // A One Punch man alkotójának másik nagy műve műfaját tekintve:comedy,supernatural,figtolós


-Attack On Titan // Titánok, edgy karakterek... szerintem ha nem laksz kő alatt már láttad :)


-Magi: The Labyrinth of Magic //kalandos, harcolós anime mágiával és az arab világ settingjével


-Yamada-kun and the Seven Witches // vicces anime szerthető karakterekkel


-Fairy Tail // kellemes anime jó karakterekkel és nagyon sok jó soundtrack-kel, harcolós ez is szerintem mindenképp érdemes belenézni


-Highschool DxD // Ecchi,hárem anime de a szerethetőbb fajtából, perverz és hülye főkarakterrel


-Nisekoi // műfaj:comedy,hárem


-Gintama // kicsit "skizofrén" anime, általában komolytalan, humoros részeket tartalmaz de néha átvált nagyon komoly harcolósba. Ennek az animének is főleg a karakterei az erőssége (sok poén japánoknak írodott, úgyhogy ha belevágsz készülj fel hogy lesznek részek amik nem lesznek "annyira" viccesek)


-Overlord // Isekai, ahol a főkarakter kivételesen nem egy hős, hanem egy nagyon erős "antihősként" fedezi fel a számára "megváltozott" viágban


+


-No Game No Life // "Isekai" anime, ahol a főkarakter párosnak az új világban kell megánia a helyét különböző játékokon keresztül

2019. júl. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2

köszi a választ és hogy szántál rá egy kis időt, hogy segíts nekem ;)

egy párat láttam már belőlük, de majd néhányba belenézek,mert sok olyan van ami jónak hangzik

2019. júl. 16. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!