Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kapok ha megdobálom a...

Mit kapok ha megdobálom a szomszéd házát fekáliával?

Figyelt kérdés
Megkeseríti az életemet(albérletben lakik),közvetlenül a hálószobámra néz egy kamera a szomszéd házáról és mindenbe beleköt stb.Hamarosan elköltözök és szeretném egy kicsit megleckéztetni.Milyen büntetés járna azért ha megdobálnám emberi ürülékkel a házát?

2019. júl. 15. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Közegészségügyi szabálysértés + garázdaság + rongálás.


Ezek után fizetheted a fertőtlenítés és a festés költségét is.


És ha olyan az ember, mint én, akkor az arcod szétrúgnám.

2019. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olyan ember vagy mint én,a nap minden egyes pillanatában ahol tud megaláz.Amikor ideköltöztem volt egy tároló amit használhattam de ez a szomszéd elvette a kulcsot mert,hogy én ne pakolják oda semmit mert nem várja meg amíg "ellopok valamit".A tároló egyben egy kazánház is(a házat a kazánnal és konvektorral lehet fűteni így csak konvektorral tudok).A tulaj a szomszéd jó barátja,a tulaj el akarja adni a házat én meg amúgy is minnél hamarabb el akarok költözni innen.Reggel 8-kor hívott a tulaj,hogy dél körül jönnek megnézni a házat.Ma meg akarták nézni a házat de nekem senki sem szólt erről és nem engedtem be őket mert nagyon nagy szemétségnek éreztem.A szomszéd persze kiakadt és mondta "mennyi lett volna beengedni őket,hát erre sem képes?!"
2019. júl. 15. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Nem nézhet kamera közvetlenül a hálószobádra. Sőt, a kertedbe sem. Ha mégis igaz, akkor jelentsd fel érte.


2. Nem kell megleckéztetni, nem a dedóban vagyunk. Ha nekiáll kötekedni, akkor állj ki magadért és mondd meg neki, hogy feltolod térdig a valagába a lábadat ha nem fogja be a pofáját. Csak azt lehet megalázni, aki hagyja magát.


3. Primitív és gusztustalan szokás. Rögtön tudnák, hogy te voltál. Pláne ha lát a kamera.

2019. júl. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!