Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha szinte...

Mit csináljak, ha szinte mindennap egész éjjel hallom ahogyan sikítanak és sírnak a szomszéd gyerekek és a szülők pedig ordibálnak?

Figyelt kérdés

Már vagy 4 éve élek külön a szüleimtől. amint elköltöztem rögtön hallottam ahogyan a szomszédok élnek.

Döbbenet, hogy egész éjszaka sikítást és sírásokat hallok.

Tényleg egész éjjel. van hogy este nem,de reggel viszont órákig tart. Nagyon úgy tűnik h a gyerekek nem járnak se ovodába se iskolába. különböző korúak, 4-9-ig kb. Négyen vannak vannak.3 fiú és egy lány.

Mindíg máshogy megyek melózni. De sohasem tudtam kipihenni magamat. Nagyon sokszor a főnököm valóban megsajnált látván h nem pihentem ki magamat.Tudja hogy miért, elmondtam neki. Tanácsolta h hívjak rendőrt, gyámügyiseket, gyermekvédelmiseket. de nem tudom h pontosan kit hívjak. Panelban lakok. a többi szomszéd is mindíg hallja,de senki nem tesz semmit. volt hogy tényleg azt mondta a mellettem lévő szomszéd hogy nincsen itt kislány.nem hall semmi sikítást és hogy ez nálam egy betegség. láttam azt a kislányt többször is. majd a felettem lévő szomszéd mondta h van lány és ő is hallja a sikításokat mindennap órákon keresztűl.

volt h 0-3-ig sikítoztak és sírtak. a szülők semmi hangot nem adtak ki, nem veszekedtek velük. bezárták valahova őket.- az volt a legvérfagyasztosabb sikítás és sírás. de volt hogy 10-18 óráig folyamatos volt a sikítás sírás és a szülők fenyegetése és nem is ettek a gyerekek.

volt h csináltam hangfelvételeket. most is tudnék mert mindennaposak és most is megy.

sokszor tisztán hallani mindent és még a hangfelvételekről is.

egy rövid példa:


ha nem kussolsz akkor felvágom a hasadat, kitépem a beledet és azzal folytalak meg!

-sírás, könyörgés hogy ne üsse meg az anyja.

-hagyjál, hagyjál, ne üss a seprűvel.

-örülj hogy téged seprűvel üt.

-megöllek, megöllek, megöllek!!!

nagy zajok...valamit az apa is mond ami nem érthető.

aztán egy jókora nagy hang és utánna mindenki síri csöndben volt.kicsit később mertek sírni és suttogva beszéltek.


a felnöttek káromkodnak, fenyegetőznek, vernek és a gyerekek szintén.

Én már megszoktam ezt a nagy lármát, tudok aludni,de már...

Nagyon bánt hogy ennyit szenvednek.

Kit hívjak? Vagy lehet valahol írni ilyen szervezeteknek?



2019. febr. 14. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Te vagy nagyon beteg vagy, vagy pedig nagyon hülye! Mégis kit kéne hívnod? Rendőrség? gyámügy?
2019. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hívd a rendőrséget. Már eddig se ártott volna.
2019. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett mióta ezt kiírtad?
2019. febr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Sürgősen rendőrséget kell rájuk hívni, még mielőtt gyilkosságba torkollik az egész, te meg végig hallgattad, szörnyű, hogy te nem teszel semmit vagy már 4 éve, ember neked is sürgős pszicho analízisnek vetnélek!
2019. febr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

De mi a helyzet???

Hívtàl valakit?

2019. febr. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mindennapos ez.

A felettem lévő szomszéd csak annyit hajtogat hogy már nincs csendháborítás és nem lehet ez miatt hívni a rendőrséget.Ez megszokott náluk, így élnek ők és ebbe nem szólhatunk bele. stb.


Én már folyton irogattam a folyosóra, hogy hallom ahogyan a gyerekekkel bánnak stb.

Erre csak azt írták ki, hogy nem tudhatom milyen nehéz gyereket nevelni.


Egyszer egy szomszédnővel beszéltem erről, mert megvártam amíg kijön.

Akkor nagyon normálisan beszélt sztb.

De nekem hiába magyarázkodnak ez nálam nagyon nem megszokott dolog.


Roma családról van szó. De nagyon jómódúak. Nagyon tesznek magukra stb. De viszont a nem roma család is ugyanígy él. Nagyon úgy tűnik, hogy ebben a városban így élnek.

Majd megpróbálom hívni a rendőrséget amikor megint nagy lárma lesz.

Egyszer már hívtam őket,de csak annyit mondott a rendőrkapitány hogy ezzel nem tud mit csinálni. és nem is jöttek. Én nem tudom. Én 100-szor írtam és többször próbáltam beszélni a szomszédokkal és ezekkel a "szülőkkel". De kerülnek és persze engem néznek tök hülyének. Hiszen tényleg hazudoztak a kislány sikításairól.

Ha hívnám a rendőröket és jönnének meglehet hogy a család lecsillapodik és úgy tennének mintha semmi nem történt volna. de szerintem csakazért is azt mondanáá a rendörkapitány h csendháborítás már nincs.


Most néztem a várososm gyermeksegélyéről. Nekik írok és leadom a hangfelvételeket. Remélem megbúntetik őket és elgondolkoznak azon hogy hogy is nevelik ezeket a gyerekeket.


Most hallom hogy nyugodtan játszhatnak a gyerekek. de ki tudja lehet h valaki megint bepöccen.

2019. febr. 15. 19:53
 7/12 A kérdező kommentje:

hiába mondom a szomszédnak hogy nem csendháborításért hívom a rendöröket hanem bántalmazásért.


megint hallottam a sikíozásokat és hívtam a rendőröket.

a rendőr akivel most beszéltem azt mondta hogy nincs csendháborítás.....

hiába!!!ezek nem komplettek!!!

most írok inkább ennek a gyermekvédelmiseknek.

nem igaz!!!

itt mindenki megszokottnak és normálisnak gondolja ezt????

2019. febr. 15. 19:59
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Van valami fejlemény? Érdekel mi lesz ebből, mert ezt még olvasni is rossz.
2019. febr. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát azóta sem akar senki idejönni. csak magyarázgatnak össze-vissza. Lusta dögök szerintem.

Nem jött ki semmi rendőr és semmi családsegély sem gyámigyis.

Pedig a családsegélynél meg van írva hogy akár lelki bántalmazás miatt is lehet írni-hívni őket pl: ha a gyerek osztálytársai nagyon macerálják vagy ha az egyik szülő folyton fenyegeti annak megvonásával amit a legjobban szeret. pl: ha a szülő valamit akar h csináljon meg valamit a gyerek és azzal fenyegeti h nem kap enni stb.


csak magyarázgattak értelmetlenűl. volt h azzal példálóztak h van ahol a gyerek tartja terrorban a saját szüleit azzal hogy folyton veri, harapja aszüleit. és ezért meg azért meg amazért nem jönnek.

a hangfelvételekre bezzeg nem voltak hajlandók semmit sem mondani.... undorító az egész. de én még nem adom fel. nehogymár ezek a gyerekek felnőttként így neveljék a gyerekeiket csak mert megszokottnak és elfogadottnak tartja ez a mocsok város.

2019. márc. 2. 20:01
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, nagyon becsülendő, hogy te nem hagyod annyiban! Borzalmas, hogy mik vannak...


Nincs valami más megoldás ezeken a felsoroltakon kívül?

Egy segélyhívó vonal vagy valami lelki támogatás vonal nem működne? Lehet azokat kellene még próbálni. Hátha továbbítanák vagy mondanak valami okosat.

2019. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!