Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne rá igény?...

Szerintetek lenne rá igény? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mai napon sok embertől hallottam, hogy: ,,lusta vagyok elmenni dohányboltba, mert messze van'' és ezek változatai. Akkor eszembe jutott, hogy milyen jó lenne, ha házhoz vinnék a cigit, dohányt, hüvelyt stb. Az lenne a kérdésem, hogy ez megvalósítható esetleg? Van rá valami esély, hogy ez működjön? Gondolkoztam ezen sokat, és én is simán házhoz rendelném, ha lenne rá lehetőség mégha 1200Ft helyett 1500Ft lenne egy dobozzal, mert nekem is nagyon messze van a dohánybolt.
2019. júl. 15. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont azért lett kitalálva a dohánybolt, hogy megnehezítsék a cigihez jutást. Tovább fogják ritkítani a számuk, nem hogy még házhoz vinni.
2019. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Dohánybolt előtt is ugyanúgy kellett venni cigit, mint eddig csak akkor boltban, nem dohányboltban. A boltban is ugyanúgy elkérték a személyi igazolványt, mint a dohányboltban. Nem értem miért nehezebb a cigihez jutás a dohányboltokban. Mondjuk talán értem, nekem közelebb lenne a sarki kisbolt cigit venni, mint a dohánybolt ezáltal végülis nehezebb, de igazából mégse. De ez csak egy nagyon gyors, átgondolatlan ötlet volt ezért is kérdeztem rá itt, hogy amúgy ebből lehetne-e valami, vagy egyáltalán valahol létezik-e ilyen cigi futár szolgálat. :D
2019. júl. 15. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!