Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek volt már fogszabályzója?...

Luluka97 kérdése:

Kinek volt már fogszabályzója?! Nekem sajnos lesz remélem nem lesz rossz érzés!

Figyelt kérdés
2014. okt. 18. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem volt fogszabályzóm pár éve. Mikor felrakták, az nem fájt, csak nagyon sokáig tartott, el is bóbiskoltam közbe :D aztán először fura érzés volt, de nem olyan rossz, hamar meg lehet szokni. Az egyetlen probléma hogy sokkal alaposabban kell fogat mosni hogy fehérek maradjanak a fogaid. 15/L
2014. okt. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem most, a napokban rakták fel. Az, ahogy felrakták egy kicsit sem fájt. Aztán elég furcsa érzés volt. Még mindig az egy kicsit, de érzem, hogy kezdek hozzászokni. Nem mondom, hogy jó érzés, de szerintem mindenféleképpen megéri, hogy aztán rendben legyenek a fogaim. Szóval szerintem ennyi áldozatot megér!
2014. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!