Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes feljelente...

Szerintetek érdemes feljelentenem egy rendőr srácot, ha nagyon zaklat?

Figyelt kérdés
2019. júl. 16. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogyan zaklat?

Ha csak reggelente köszön, akkor ne... de ha esetleg fogdos, akkor igen

2019. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha bizonyítani is tudod, vagy tanúkkal igazolni, egyébként rágalmazás lenne.
2019. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Szerintem rendőrként tisztában van az ilyenek jogi részével, így érdemesebb lenne tapintatosan beszélni vele. Nem tudni ebből mit értesz zaklatáson, de tény, hogy egyes férfiak csak ügyetlenül udvarolnak. Mert ez is lehet, tényleg van olyan is.


Előbb inkább beszélj vele.

2019. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Egyébként egy jól haladó udvarlás, flörtölés közben is van egy olyan fázis, amikor mindkét fél kicsit merészebb. Például a férfi direkt úgy megy, hogy kicsit súrlódik a nő fenekéhez, de ha tényleg van is egy jó kontakt, akkor nem zaklatás és a nő sem veszi annak. Csak vannak férfiak, akik nem érzik megfelelően ezt az alakuló kontaktot, hogy van-e annyi, vagy nincs és csak ügyetlenkedés van esetleg a hátterében.
2019. júl. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy ez annak számít-e,de: Nonstop azzal szekáll, hogy küldjek neki meztelen fotót magamról. Próbáltam vele beszelni de nem fogja fel. Ha letiltom(tiltottam), új profilt hoz létre és onnan ír .
2019. júl. 17. 08:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ő ad okot arra, hogy foglalkozz vele, így mutasd meg neki, hogy igen is törődsz vele... jelentsd fel nyugottan!

Indítékod van, bizonyítékod van, bár először távoltartásit kérj, mert utánna ha még mindig zakalat, akkor börtönbüntetés a jussa ;-)

Attól, hogy rendőri tisztségben van, ő is büntethető. Állj ki magadért!

2019. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 pegazus001 válasza:
Ha tudod bizonyítani akkor igen, de ha nem akkor nagyon gondold meg!
2019. dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 pegazus001 válasza:
Mindenképpen beszélj a parancsnokával, ha az sem segít, akkor a katonai ügyésszel!
2021. márc. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 pegazus001 válasza:
Szia! Mindenképpen fel kell jelenteni! Előbb a katonai ügyésznél, majd a parancsnokánál, de akkor tényleg zaklatás legyen!
2021. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!