Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valaki cserediák...

Hogyan lehet valaki cserediák amerikába?

Figyelt kérdés
van egy barátnöm californiába aki befogadna meg ijenek.csak gimibe lehet valaki cserediák?fontos lenne!köszönöm.=)
2010. júl. 11. 03:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez általában nem egyéni szerveződés eredménye.


Ösztöndíjat könnyebben el tudok képzelni, mint cserediákosdit, nyilván sokkal kevesebben jönnének hozzánk, mint fordítva.

Felborulna az arány.

2010. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ahha de én arra lettem volna kiváncsi hogy csak gimibe lehet vagy nem?és ha igen hányadigtól?mert én oda mennék tovább tanulni a karierem miatt ish hosszú...:Dde azért köszi!
2010. júl. 12. 16:53
 3/4 anonim válasza:
53%
En itt lakom 15 eves vagyok es itt elek mar fel eve most vagyok masodikos a gimibe magyarba fejesztem be a nyolc osztalyt es nem hiszed el bementunk a. suliba kertek oltasi konyvet beadtak 8 inyekciot ilyen betegsegekre ami itt floridaban van elkertek a bizonyitvanyom vartunk 5 percet es mondtak hogy holnap gyere suliba es olyan 3 as atlagom volt a bizonyitvanyba a nyelv meg stb miatt ne aggodj nekem volt mindig egy no akit minden nem "amerikai" diak melle raknak es az mutatja hogy mit kell persze nem a nyelvunkon mondja de konnyebb hogy kulon foglalkozik velunk nekem ha jol emlekszem napi 2x er jott be a teremben ssegiteni nagyon nagy sulik vannak nalunk az igazgato no magyar : D es megmutatta hol lesznek az oraiam ha ezeket tuddod lazan elboldogulsz foleg hogy ha van egy baratnod szal sok szerencset! (megjegyzes ezekkel a jegyekkel programozonak vettek fell es mar 12 evesen irtam programokat szal itt inkabb a tudasodat nezik ugy vettem eszre) 15/F
2010. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!mi a családal gondolkodtunk rajta h kiköltözünk amerikába!:) majd most végzek az általánossal ish és majd akkor utánna mennénk:D köszönöm a válasz kielégitő volt!:) sok sikert kivánok az iskolába és legyél jó programozo!;)
2010. dec. 28. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!