Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek akkor, ha megharapo...

Mit tegyek akkor, ha megharapott egy hajléktalan?

Figyelt kérdés
Múltkor sétáltam az aluljáróban és megálltam egy pad mellett ahol egy hajléktalan feküdt. De nem vettem észre, hogy ott feküdt és megharapott. Vérzett az ujjam, ezért bekötöztem,de félek, hogy elkapok valami fertőzést vagy nemtudom. Dokinál még nem voltam és ez az egész tegnap előtt volt. Szerintetek mit tegyek??
2019. júl. 18. 23:19
 1/5 anonim válasza:
100%
Miféle világban élünk xd
2019. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MercisTigris válasza:
Átváltozol hajléktalanná te is, majd visszamész és leharapod az arcát bosszúból.
2019. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Vissza kell menned hozzá és meg kell őt harapnod különben hajlékonnyá válik aminek nem biztos hogy örülni fog.
2019. júl. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Keresd fel a sebészetet, az emberi harapás van olyan veszélyes, mint bármelyik állaté. (Minimum tetanusz oltás kellene, ha begyullad a bőr, és nem alig felületi a sérülés.)

2019. júl. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szupererőd lesz, kezdj el gondolkodni, hogy milyen ruhát varrsz magadnak
2019. júl. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!