Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Komolyam egy szellem van a...

Niro kérdése:

Komolyam egy szellem van a házban, vagy csak túldramatizálom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok, nos nem gondoltam volna hogy egy ilyesmi kérdést írok viszont eléggé be vagyok pánikolva. A napokban elkezdtem furcsa jelenségeket tapasztalni, kezdeném az elsôvel, épp újra rendeztem a szobát (nem nagyon csak az asztal átkerült máshova etc) közben egy régi barátommal telefonáltam, arra lettem figyelmes hogy kétszer is egy hatalmas csattanáshoz hasonlítható hangot hallok, szó szerint nagyon hangos volt, még a telefonban a barátom is hallotta. Körbenéztem mindenhol a házban, és a mellettem lévő szobában ahol a szüleim laknak leborult az összes családi fénykép, nem igazán törődtem a dologgal, másnap durvult a helyzet hajnali 2 körül arra ébredtem hogy valami kaparászik megállás nélkül, úgy voltam vele hogy egér és ha a falban van sokat nem tudok tenni. Viszont eljött a mai nap, (igen, megint a kaparászásra keltem fel) és folyamatosan kapart valami mondom megnézem inkább honnan jön, felkapcsoltam a villanyt és arra lettem figyelmes hogy egy csomó karcolás van a falamon, ahonnan észleltem a hangokat. Nem tudom mit kezdjek ezzel a dologgal, tényleg paranormális dologra akadtam vagy csak túl egyszerűre fogom hogy igen ez csak az lehet? Ha neadj isten paranormális tevékenységek lehetnek akkor mit kéne tegyek?
2019. júl. 19. 03:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy patkány is lehet (miéyen magasan vannak a kaparások, és milyenek?)

A patkány ugye ha kell mindenen átmegy... ha kell mászik, kapar, rág... durva kis lények.

Lehet felakart volna mászni, csak csúszik a karma... vagy ott egy rést szeretne rágni (csak ugye még nincsen rész, ahol belerághatná magát) elég ijesztő, de a kaparászás közben kellene odamenned. Ha a patkányt leped meg, az úgyis elfog futni... de már tudni fogod, hogy mivel állsz szemben...

Remélem sikerül megoldanod a dolgot!

Sok bátorságot, és kitartást kívánok!

2019. júl. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam erre is hogy patkány, viszont folyamatosan hallgatózgattam és körübelül reggel öt óra tájékán hallottam szintén kaparászást, követtem a hangot és abban a sarokban hallatszódott kaparászás ahonnan egy nagy szekrény elkerült és átkerült a nővérem szobájába az emeletre, erőt vettem magamon és közelebb lépkedtem a sarokhoz, ott álltam szemben a fallal viszomt hangokat akkor már nem hallottam, filmekben láttam hogy paranormális jelenségeknél vannak szagok, vagy rettenetes hideg nem értek hozzá lehet ez is csak egy kitalált dolog, viszont az ütő akkor állt meg bennem is és a nővéremben is hogy ém elmentem boltba venni reggelit, hasonlókat és jöttem már hazafelé amikor a nővérem állítólagosam egy magy zajra sietett le, hogy történt e valami, annyit feleltem hogy most értem haza, megkérdeztem hogy történt e valami, annyit felelt hogy zajt hallott, elkezdtünk kutatni, és le is fagytam amikor a szüleink családi képeit találtam a földön, tíz perc gondolkodás után az összes fényképet áthoztam magamhoz és az ágyamra tettem. Most is itt hevernek az ágyon de nem tudom mit kezdjek. Annyi remémy vam bennem hogy ezek csupa véletlenek és csak egy patkány kísért, minden esetre felhívtam az egyik ismerősöm még általánosban volt osztálytársam és szellemekkel foglalkozik, mondta hogy 11kor átfog hozzánk jönni és eltölt nálam egy éjszakát hozni fog egy csomó kütyüt, aztán meglátjuk a dolgot.
2019. júl. 19. 06:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet valami éjszakai állat is, ha napközben nem hallod. Nyest pl vagy patkány tényleg. Bár ennek kellene lennie látható nyomának is (ürülék pl), de lehet, hogy a falban vannak bent vagy a padlásról jutnak le valahogy.


Az esetek 90%-ában van rá racionális magyarázat. Pláne ha kaparászást hallasz, az valószínűleg valamilyen állat lesz.


Nézz körül a szüleiddel is mindenhol, hogy hol van rés vagy bármi, ahol bejöhettek. Esetleg egy élvefogó csapdát javaslok, bár az nem olcsó, de hamar megoldaná a problémátokat.


Kutyád vagy macskád van?

2019. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Megoldódott már azóta a helyzet? Mi volt?
2019. aug. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azt javaslom a kaparásra ha még aktuális hogy estére tegyél egy kamerát egy olyan helyre ahonnan fel tudod venni azt a falfalületed ahol a kaparások vannak reggel nézd vissza vagy amikor hallottad és már abbamaradt a kamerán rajta lesz a tettes ha megvan légyszi válaszolj h mire jutottál !
2019. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!