Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt gyakorin felhasználó név...

Itt gyakorin felhasználó név jelszó párossal lehetetlen belépni, mindenképp kell az e-mail? Mert elfelejtettem, milyen e-mailel regisztráltam.

Figyelt kérdés
És jó lenne visszakapni a régi fiókom.

2019. aug. 15. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
beállítások menüpont alatt kiírja az email címedet
2019. aug. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó tanács, de ha nem tud belépni mert nem tudja az e-mail címet nem tudja megnézni. Próbáld ki az összes létező és régi címet amire emlékszel, vagy bejön valamelyik vagy nem.
2019. aug. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj a moderátoroknak, írd le a felhasznlónevedet és meséld el nekik, hogy elfelejtetted az ehhez tartozü mailcímed. Talán kiadják.
2019. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, próbáltam elég sokat de próbálkozok akkor még és ha nem megy írok nekik, köszönöm :) Amúgy hogy lehet valaki moderátor?
2019. aug. 17. 09:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy jelentkezel fényképes önéletrajzzal az üzemeltetőhöz és főállásban elvállalod. Egy része a moderátorkodás, más feladataid is lennének.
2019. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!