Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van olyan aki 100%-ban hasznos...

Van olyan aki 100%-ban hasznos válaszokat ad?

Figyelt kérdés

A gyakorikérdéseken van olyan felhasználó aki mellé 100%-van kiírva, vagy ha van is akkor a hitelesség kedvéért ez nem jelenik meg?


Mondjuk ez nem annyira reális, mert bárki bármit lepontozhat ha éppen rossz napja van. :(


Am. köszi a véleményeket, válaszokat! :)



2019. jún. 11. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy nem jelenik meg. Vannak ilyen tagok, főleg olyanok akik adtak egy jó objektív választ, aztán nem használták tovább az oldalt hogy csökkenjen az értékelésük, és megúszták a trollokat meg a szándékosan lepontozókat is.


Ha az az eset érdekel, hogy lehet-e bárki folyamatosan 100%-os értékelésű és rendszeresen választ adó: nem, mert ha még jó válaszokat ad (objektív kérdésre objektív választ amibe nem lehet belekötni), forrással meg minden egyéb érvvel alátámasztva, az a felhasználó sem lehet sokáig 100%-on álló. Mert egyszerűen ilyenek az emberek, hogy el sem olvassák a választ, de ha jobb mint amit ők kaptak, akkor neki se legyen már jó. Ez olyan tipikus magyar hozzáállás, mint a "dögöljön meg a szomszéd tehene is", "ha nekem nem jó, másnak se legyen", "ha az én jó válaszomat lepontozták akkor én is mindenkiét le fogom", "szar a kedvem, úgyhogy másét is elrontom", amik mélyen be vannak idegződve az emberekbe. Plusz egy anonim oldalon vagy, a tetteidnek "nincs" következménye.

2019. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az előttem szolonak igaza van... Én is amíg csak kis látogatottságú topikokban mozogtam, addig 95% felett tartottam az értékelésemet. Amint megjegyzést fűztem egy szubjektív kérdéshez, hirtelen olyan sebességgel csökkent aza a szám, mint a dugóhúzózó repülő. Pedig előtte is a megválaszolt kérdéseim fülben közel 2 oldal kérdés volt, és kb. 3 szubjektiv kérdés után meg nagyot csökkent.
2019. jún. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
88%
Én nekem meg szokott jelenni néha napján hogy száz százalékos jó választ adtam meg de általában csak 64 százalékkal rendelkezek.
2019. jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Én folyamatosan megyek lefelé, most 50nél tartok de gondolom legalább 40ig meg se áll majd :D
2019. júl. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Laylah ***** válasza:
63%

Nem hiszem, hogy lenne, sokan nem a válasz hasznosságát értékelik, hanem, hogy tetszik-e nekik az adott válasz.


OFF: akkor én a több oldalnyi ezotériás válaszaim ellenére baromi jó vagyok a magam 74%-ával? :D

2019. júl. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Én meg 85%-os vagyok.
2019. júl. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha egy-két kérdésre válaszol valaki akkor talán igen. Saját tapasztalatom (természetesen én is tévedhetek) De igyekszem CSAK olyan kérdésre válaszolni ami a szakmámmal kapcsolatos, vagy esetleg általam megélt probléma, ennek ellenére kaptam már 0 pontokat!
2019. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször nem a válasz valóság tartalmát, hasznosságát pontozzák, hanem azt hogy mennyire egyezik a véleményükkel. Meg ha valaki jobb választ ír mint ő már az is piros kéz, vagy ha próbál segíteni, de neki éppen olyan kedve van hogy ha neki rossz akkor másnak se legyen már jó..
2019. júl. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg egyébként is pozitívan értékelni nagyon kevesen szoktak, de a rossz értékelést csak úgy ontja magából mindenki. Saját tapasztalatom, 6 oldal megválaszoltból nagyon kevés van értékelve, és azok is szubjektív témánál, nagyon alacson %-al... Sajnos ilyenek az emberek nagy része.
2019. júl. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Eddig egyszer láttam valakinél még a régi felületen, hogy "A felhasználó 100%-ban hasznos válaszokat ad".

Egyszeri pillanat volt.

2020. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!