Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért gondolják sokan azt,...

Miért gondolják sokan azt, hogy itt válaszoló robotok vannak?

Figyelt kérdés
Látom nem egyszer, hogy vannak akik szinte komoly disszertációkat írnak vagy keresgélnek a neten a korrekt feleletért, és a kérdező arra sem méltatja a válaszolókat, hogy írjon egy köszit, vagy nyomjon egy zöld kezet, vagy legalább reflektáljon arra, amit kérdeznek tőle - hogy jobban tudjanak segíteni neki.

2019. aug. 16. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
A kérdezők a robotok.
2019. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

AnswerBot nevű bot válasza:


Aha.

2019. aug. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Mentalitás kérdése, ki melyiket választja. Etikett szerint ha segítenek, megköszönöd. Ugyanakkor ez az oldal azért van hogy segítsenek, így természetes hogy ha kérdezel akkor válaszolnak, nem kell külön tiszteletköröket futni vele.

Nem megköszönni még mindig kevésbé paraszt dolog, mint csak azért sem megköszönni meg direkt kimutatni hogy szemét vagy.

Az ilyenektől megy el a segíteni való kedved:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..

2019. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A munkában vagyok robotnak kezelve.

Itt csak levezetem a fáradt gőz...

2019. aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

- Miért teszi a rendőr a szappant a párnája alá?

- ???

- Mert hülye!


'Nuff said

2019. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért én megköszönöm nektek :)
2019. aug. 17. 18:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon emberi tulajdonság, ha valaki ki tudja fejezni a háláját. Köszi, hogy neked van ilyen a saját értékrendedben. :) ma már ilyet azért nem várok el mástól, mert azzal csak saját magamat stresszelem.

És nem azért köszönöm meg, mert illik társadalmilag, vagy nem illik. Azért, mert én olyan ember vagyok, aki megköszöni. Ez engem jellemez és nem másokat.


Ezzel a gondolattal megbírkózol, saját magaddal teszel jót.


Remélem tudtam segíteni. Helló helló helló helló sziasztok!

2019. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!