Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem merek vele beszélget...

Miért nem merek vele beszélgetni? (A kérdésed túl rövid, magyarázatod túl hosszú)

Figyelt kérdés
Már régóta tetszik egy srác.Pár hónapja ismertem meg.Eddig még csak baráti társaságban találkoztam vele,de már most teljesen odáig vagyok érte.Egész nap csak rá gondolok folyton ő jár a fejemben.Nem tudok mással sem összejönni mert csak vele akarok lenni:( Nem jutok szóhoz mikor ő ott van..alapból csendesebb vagyok társaságban .Az a gond hogy ha hozzám beszél nem tudok mást kinyögni csak hogy aha,jó vagy egyszerűen rázom a fejem igy meg sajnos elég idiótának gondolhat.Múltkor meg ő tök normálisan mondott nekem valamit én meg tök bunkón válaszoltam szóval már azt is megértem ha beszélni sem akar velem:( Mit tegyek hogy ne legyek ideges a környezetében és önmagamat tudjam adni? Gondoltam rá hogy írok fb neki de nem nagyon van fönn meg nem akarok úgy ráírni hogy,,Szia.mizu?" legszívesebben kihívnám de azt a lépést meg neki kéne megtennie.A másik meg hogy nagyon hiányzik is mert már régóta nem láttam és senkit nem akarok megkérni hogy hívd már ide létszi mert nem is mondtam el még senkinek hogy tetszik csak az egyik olyan barátnőm de ő meg nem ismeri.

2014. aug. 21. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tök egyszerű: mert odáig vagy értve, és még nm érzed magad biztonságban mellette, még nagyon az elején vagytok.
2014. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia.mizu?" legszívesebben kihívnám de azt a lépést meg neki kéne megtennie. Neked tetszik nem? Hü.lye. Neked tetszik,te is elhívhatod találkozni.Ha te meg akarod csókolni,akkor is neki kell...még ha nem is akarja,mert ez a dolga mi? Fel tudnak húzni az ilyen hülyeségek rendesen...amúgy meg olvass kérdések után,hogy miről lehet beszélgetni :)
2014. aug. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!