Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Aki 50% alatt van az oldalon,...

Aki 50% alatt van az oldalon, azt miért nem törlik a fenébe?

Figyelt kérdés

Lehet mondani,hogy vannak kategoriak ahol lepontoznak,de aki 50%ot sem tud összekaparni az ne mondja már hogy hasznos válaszokat ad bárhova is...

Látom napi szinten a 40akarhany szazalekos valaszokat

Jobban jarna az oldal nelkuluk


2019. dec. 24. 11:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok 50% alatt, de még lehetek. Az intelligenciája, a témakör, amiben kérdez, ír, az ott jelenlévők morálja összességében adja ki hogy milyen százalékon áll.

Nem írok politikai kérdésekben, mert azonnal letiltanának, no meg megharagudna rám a többség vagy majdnem mindenki. Nem gyávaságból nem írok, hanem értelmetlennek látom. Szellemi vakoknak színekről beszélni, tisztelet a kivételeknek.

Egyetértek azzal, hogy aki 50% alatt van, nem mind buta ember. Sőt% A buta embereknek nincs egyéniségül, vagy egy társadalmilag belőtt személyiség sztereotípiának lehet őket defíniálni. És ki nem sz..ja le a véleményüket?

Persze ez nem minden 50% alattira igaz.

Valakinek, valahol már írtam, hogy az emberek több mint 50%-a buta, ha tetszik, ha nem (ott részletesen kifejtve miért). Miért vársz el 10% fölötti normális válaszokat?

(Mondok egy példát: ha vagytok tízen, kilencen hülyének tartanak, és te jót akarsz nekik is egy ötlettel, akkor is leszavaznak, mert szellemi szintjük ott van, hogy te vagy a hülye, nem ők, pedig pont fordítva van, én ezért röhögök a hülyéken, itt is, az életben is, mivel az intelligenciájuk az öngól kivédésére nem alkalmas)

Ne olvasd el, ha zavar, vagy próbálj így-úgy mulatni rajtuk, vagy tanulni néhányuk válaszából, mert lehet hogy ő is az a hülye éppen, akire kilencen azt mondják hogy hülye, pedig...


Már-ki

2019. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Helyesbítés:

Valakinek, valahol már írtam, hogy az emberek több mint 90%-a buta, ha tetszik, ha nem (ott részletesen kifejtve miért). Miért vársz el 10% fölötti normális válaszokat?


Ps.

Több helyen melléütöttem a billentyűnek (!%, KL), elnézést!


Már-ki

2019. dec. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
66%
11-12-es válaszoló nagyon egyetértek. Politikai kérdésekkel én sem szoktam foglalkozni, de annak ellenére hogy szeretem az állatokat párszor megpróbáltam válaszolni állatokkal kapcsolatos kérdésekre.Például negatív véleményt írtam egy kérdezőnek aki arra panaszkodott hogy ő egy tálból falatozik a macskájával és csókolgatja, egy ágyba alszanak és panaszkodott hogy bélférges lett a macskától. Válaszomat először 0 %-ra értékelték majd töröltették és törölték.Vitapartnerem valahol 90% körül állt meg. Másik kérdező arra panaszkodott hogy macskája össze f...ssa mindig az egész lakást, és a franciaágyat.Negatív válaszomra közölte hogy mit szólok hozzá ha ő viszont utálja és nem bírja elviselni a kisbabákat mert bekakilnak és folyik az orruk. Először csak jöttek a lepontozások, majd töröltették a válaszomat Őkegyelme 90 % körül kapott.
2020. jan. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13 nyomtam egy zöldet, maximálisan egyetértek veled. De mit érdekel minket a százalék? Ha valaki értelmes ember kérdez és te értelmesen válaszolsz és jót, vagy segítőt, vagy életszerűt, vagy értelemszerűt, praktikusat, használhatót, akkor úgyis értékelni fogja, még akkor is ha nem nyom neked zöldet. Én nem a százalékokra figyelek, tőlem lehet 0%-om is, nem engem minősít, csak részben. Néha az Egyéb kérdésekhez is írok humort, akkor is ha nem annak szánta a kérdező, de olyan a kérdése, feltevése hogy adja magát. Vagy ha valakinek nem tetszik a látásmódom esetleg pirosat nyom. Nem rég még 76% volt most 75%, fogalmam sincs kinek mi nem tetszett, nem érdekel. Annak örülök hogy sok pozitív visszajelzést kaptam, mindenkinek meg nem lehet megfelelni, nem is kell. A macskás, kutyás állattartó embereknél kényes választ írogatni, mert vannak akik elmebeteg módon élnek az állatjukkal és te hiába írsz nekik legalább az egészségre káros dolgaikra tanácsot, akkor bekattannak. Ugyanez a vegánok. Én vegánokkal vitáztam, aztán csak azzal tudtam lezárni, hogy gazdag ember az, aki megteheti hogy növényeket meg egészséges ételeket egyen feszt és még az élet többi dolgát is fizesse. Akkor hallgatott el, mert a passzióra nem lehet mit mondani. Szegény ember örül ha van mit enni, nem vegánozik. És akkor még a moderátor figyelmébe is ajánl az ilyen, mert megsérted szerinte a lelkét. Csak példa volt.

Én mindig azt nézem, hogy ki mit ír, abszolúte nem érdekel a százalék. Néha figyeltem, rájöttem, sokszor az van amit te írsz.


Már-ki

2020. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
jól mondja a 13-as én is ott lettem annyi. na meg a hírhedt politika
2020. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mert biztos vannak, akik mindenkit lepontoznak, függetlenül attól, hogy hasznos-e a válaszuk.
2022. júl. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!