Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A Szexualitás és Ezotéria...

A Szexualitás és Ezotéria rovatban miért pontoznak le egyből ha normális választ adok? Ez az itteni dühöngő? Még a politika kategóriában sem teszik ezt.

Figyelt kérdés
Lehet nem jó helyre írtam, ezt nézik a legtöbben.
2020. jan. 19. 06:58
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Normalis valasz az ezoteriaban? Letezik ilyen? :DDDD

A politikaban nem tudom mikor jartal utoljara, de ott megeszik egymast a valaszolok, nemcsak pontoznak.

2020. jan. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Normális emberként mégis mire számítasz az ezóhívőktől? :D
2020. jan. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Én sem hiszek szinte semmilyen ezoterikus témában, ahogyan például Istenben sem. Azonban egyetemen nekem is volt olyan órám, amin azt taglalta a tanár, hogy az imának nincs gyógyító ereje, és mindenki idióta aki imádkozik. Szerintem nem kellene elvenni az emberek hitét. Aki úgy érzi hogy az imáitól jobban lesz, akkor imádkozzon. Aki szerint jót tesz a hasmenésére ha rózsakvarcot dug az alfelébe, akkor tegye azt.
2020. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van utolsó, hogy meg kell hagyni a hitet a vallásosnak, ezosnak. Nem írtam ugyan de ironizálok (nem gúnyolódok v. személyeskedem, nem vagyok bunkó) és nem értik. Semmiféle viccet nem lehet egengedni mert egyből megy a 0%. Ennyire merevek az emberek?
2020. jan. 19. 12:44
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem vannak olyan jellemző témák, amikkel kapcsolatban elég nagy embercsoportoknak hasonlóan egysíkú a véleményük. Ők nem gondolnak át semmit, hanem minden úgy van, ahogy ők mondják, érvek nélkül.

Ráadásul ez egy anonim oldal, ami tele van olyanokkal, akiket egy adott téma hívott oda.

A listádra szerintem ezt a kategóriát is felveheted, mert a felnőtt kapcsolatok az egyik legborzalmasabb.

2020. jan. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Itt ugyanúgy le lettem pontozva én is, csak mert azon a véleményen vagyok, hogy hagyni kéne az embereket a hitük szerint élni. :)
2020. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
A primitív és rosszindulatú emberek pontoznak le, és még jó pár rovatban.
2020. jan. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!