Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy szabály szerint egy regisztrációja lehet egy embernek, és mégis valaki nyíltan leírja, hogy az alfiókjából ír?

Figyelt kérdés
Lebukik valaki nem egyszer, mert saját magának válaszol, és amikor szóvá teszik a többiek, akkor ez rá a válasza? Nem először láttam, ráadásul van itt egy egyén, aki ki is emeli a kérdését sokadszorra, mégsem törlik. Nem tagadom, engem idegesít, mert én pl. 10 éve ugyanezt az egyet használom, más meg még henceg is vele. Saját magát felpontozgathatja. Ez nem fair a becsületes válaszolókkal szemben. Kaptam már 0%-ban hasznos értékelést, legszívesebben nyitottam volna új fiókot mérgemben, mert pont olyanért kaptam, mert valaki unatkozott éppen, és minden választ lenullázott.

2020. jan. 30. 13:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
túl nagy jelentőséget tulajdonítasz egy anoním fórumnak...
2020. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
6%

Miért baj ez?


Egy személyi lehet , nekem 3.. ez van.

2020. jan. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azért, mert tiltja a szabályzat. 2.! Miért, te is felpontozgatod magad? Vagy mi szükséged van 3 regisztrációra? Ha nem ezért, akkor tök felesleges. Nem?
2020. jan. 30. 13:32
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Az élet nagy gondjai
2020. jan. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez az internet. Nekem 2006 óta egyetlen fiókom van itt, de valahog ynem tud felkavarni hogy másnak meg sok, a gyakori sokaknak afféle terápiás kiírós felület, ezért sok rajta a furcsa frusztrált gondolat is, ha magávla beszélget hát...ő dolga nem látja me gkívülről, hogy ez mennyire fura, de talán segít valamit a lelkén...
2020. jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
1.! Neked is azért nyomtam hasznos-jelet, mert lehet, hogy tényleg én vagyok a hülye, hogy még itt is a becsületesség vezérel. Én szeretek itt lenni, szeretek olvasgatni. De nem csalok.
2020. jan. 30. 13:41
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Már nem bosszankodom ilyeneken. :-) Egy időben foglalkoztatott a felpontozás-lepontozás, de rájöttem, hogy feleslegesen. Egyes kérdések kapcsán olyan viták alakulnak ki, hogy csak "fekete-fehér" nézőpontból szemlélik az adott szituációt, vagy azt, ami a kérdés pár mondatából sejthető. Kialakul a "többség véleménye" ami "100%", mintha más nézőpont nem is létezhetne, az ellenvélemény=0%, lepontozás. A kérdező számára pedig lehet, hogy a másik nézőpont volt a hasznos.
2020. jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem tud itt olyan történni, ami elérné az ingerküszöböm, nem foglalkoztat különösebben. Igazából szánom őket, mert rettenetesen üres és szomorú életük lehet, ha erre szorulnak ahhoz, hogy valakinek érezzék magukat.
2020. jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező: fáj, hogy te nem csalsz, mások meg csalnak? Sajnos ilyen az élet. Ez csak egy jelentéktelen szeglete a semminek.
2020. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet csalni a pontozásnál. Ha ugyanabból a hálózatból több fiókot regisztrálnak, akkor csak az első alkalommal lehet pontozni. Hiába lépsz be másik fiókba, mindaddig amíg ugyanarról az IP-ről lépsz be, a többi fióknak ki fogja írni, hogy már megtörtént a pontozás. Annyit meg nem ér ez az egész pontozósdi, hogy te váltogasd az IP-ket meg külön fiókhadsereget állíts hadba, hogy több pontot kapj mint mások.
2020. jan. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!