Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan legyek domináns?...

Hogyan legyek domináns? Betartjuk a szabályokat mégis úgy látom, hogy ő érzi magát vezérnek.

Figyelt kérdés

Szóval a kapun én megyek ki előbb,sétánál mögöttem jön, ágyra nem mehet fel, az alapszavakat tudja. Mégis ugrál, párzó mozdulatokat végez amikor alkalma van.(Természetesen azonnal tiltom)

Olyan mintha csak látszólag fogadna el falkavezérnek, és csak a betanult helyzetekben ismerne el.



2019. aug. 6. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ameddig nem rajtad csinálja ezzel nincs is semmi gond.Mármint..még a szuka kutya is végez ilyen mozdulatokat mégsem érzi magát falka vezérnek.Kabalán pl had csinálja,az enyém is szokta.Mindent nem kell neki tiltani. :D


Ugrálni..az mástól is lehet.Szintén nem a dominancia jele.

2019. aug. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rajtam csinálja. Igaz hogy ritkán de akkor is.
2019. aug. 6. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Tiltó szó,csapj egy kisebbet a fenekére és zavard el.Csak a méltóságát kell megtörni vele,nem azért hogy fájjon vagy valami.

Mind a kettővel meg lehet értetni vele elég hamar,hogy nem szabad.

2019. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ivaros kan?
2019. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutya?
2019. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert nem a megszokott napi rutinon múlik a kapcsolat. Hanem azon, hogy mennyire tudod a kontrollt megtartani nagy ingerben is. Pl a behívás mennyire megy? Más kutyákról? Macskáról, nyúlról?
2019. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!