Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy szabály szerint egy regisztrációja lehet egy embernek, és mégis valaki nyíltan leírja, hogy az alfiókjából ír?

Figyelt kérdés
Lebukik valaki nem egyszer, mert saját magának válaszol, és amikor szóvá teszik a többiek, akkor ez rá a válasza? Nem először láttam, ráadásul van itt egy egyén, aki ki is emeli a kérdését sokadszorra, mégsem törlik. Nem tagadom, engem idegesít, mert én pl. 10 éve ugyanezt az egyet használom, más meg még henceg is vele. Saját magát felpontozgathatja. Ez nem fair a becsületes válaszolókkal szemben. Kaptam már 0%-ban hasznos értékelést, legszívesebben nyitottam volna új fiókot mérgemben, mert pont olyanért kaptam, mert valaki unatkozott éppen, és minden választ lenullázott.

2020. jan. 30. 13:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10.! Ja, hát ezt nem tudtam, mert soha nem próbáltam. De mégis vannak, akik képesek más IP-ről regisztrálni csak azért, hogy saját magukat pontozgassák. Nem vagyunk egyformák.
2020. jan. 30. 16:01
 12/17 anonim ***** válasza:
86%

#10 nem kell váltogatni a fiókokat, de még csak az IP-t sem.

Nyilván nem fogom leírni a módszert, a lényeg hogy több megnyitott böngészőn keresztül is lehet egyszerre futtatni, gyakorlatilag végtelen számú regisztrációkat.

Amik természetesen alkalmasak pontozgatásra.

Ez egy nagyon kényelmes módszer, tökéletesen lehet vele trollkodni kérdésekkel, és válaszokkal is.

Valahol átérzem a kérdező "problémáját". Néhány kategóriát már pont ez miatt nem látogatok, mert tudom hogy van aki 2-3-4 regisztrációról is szórakozik.

Vagy gyártja a provokatív kamu kérdéseket, és válaszban magának ad igazat, vagy lepontoz minden számára nem tetsző választ.

Attól hogy itt egyesek nem találkoztak még ezzel, sajnos ez egy létező jelenség évek óta.

És elég bosszantó mikor normálisan válaszolsz egy kérdésre, aztán jön az élettelen frusztrált troll, és szétcseszi a normális segítőkész válaszokat.

2020. jan. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
6%

Kedves Kérdező!


Te vagy az a tipikus jelenség, aki, ha új kasszát nyitnak, beáll elém.

Te vagy a bor, mely pezseg.

Te vagy a lábnyom, mely utat tapos,

Te vagy, akit zavar, ha rálépnek lábára.

Gondolom te egész életedben sosem puskáztál az iskolában és szent glória fejed felett jelzi, hogy a vakot is átkísérted az úton, holott nem arra akart menni.

Ó kedves kérdező, égi óda vagy, Szent kérdező, vigyél ki minket a Setétségből és világítsd meg utunk leghamarább csütörtökig!

2020. febr. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Most tévedtem ide vissza, mióta írtál. Megmosolyogtam, mert a felsorolásod nagyon jó, csak épp egyik sem jellemző rám. No sebaj!
2020. febr. 15. 11:57
 15/17 A kérdező kommentje:
Ja, egy kivételével, mert de igen, puskáztam.:)
2020. febr. 15. 11:58
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Szeretetből íródott, nem azért, hogy kicikizzelek, de ha egy osztályba jártunk volna, lejárt halat tettem volna a batyudba vagy az iskolapadodba reszelt fokhagymát.
2020. febr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Mivel én az első padsorban ültem, így esélyem sem volt puskázni, de ezt már elpuskáztam!
2020. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!