Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ki szerint jó ez a szabály,...

Ki szerint jó ez a szabály, és ki szerint rossz? Az, hogy óránként csak 1 kérdést írhatunk. Nemlenne jobb, fél óránként?

Figyelt kérdés
szerintem nekem nem tetszik ez a szabály!most is temérdek kérdésem van és mire odajutnék elfelejtem!
2010. júl. 23. 16:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
sztem is hülyeség.és ha 2t akarok egyszerre,mert épp akkor ülök a gép előtt?
2010. júl. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
fel kell irni egy papairra a kerdeseket es nem felejtetitek el ;)
2010. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

a gyenge memóriára léteznek gyakorlatok :D

Amugy fél óra múlva is elfelejted nem?

2010. júl. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Erre a biztonsági lépésre szükség van.
2010. júl. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy rossz szabály. Én nem limitálnám, maximum automatizálnám, hogy aki egy nap több, mint "X" kérdést kiír, azt a moderáció bevizsgálja. Így hamar ki lehetne szűrni a kötekedőket.
2010. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem is rengeteg kérdésem van, és engem is zavar, hogy óránként egyet lehet,DE igenis szükség van rá,hisz gondoljatok bele, mennyi kérdés lenne itt, ha mindenki annyi kérdést írna amennyit akarna.Akkor nem is lenne értelme az oldalnak,mert legtöbb kérdés megválaszolatlanul maradna;)
2010. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!