Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lenne jobb, ha a privát...

Nem lenne jobb, ha a privát üzenet privát chatként működne?

Figyelt kérdés
Sokkal átláthatóbb lenne a rendszer, tudnád ha már előtte ír neked valaki, sokkal kényelmesebb és felhasználóbarátabb is lenne, mint a levelezés.

2020. márc. 1. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
De, csak ez itt sosem valósul meg. 2006 óta 0 fejlesztés volt ezen az oldalon.
2020. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha chatelni akarsz valakivel, akkor add meg neki egy csevegésre alkalmas fiókodat.

Azért nem fogják megcsinálni, mert semmi értelme hogy a GYK szervereit terhelje a chateléssel járó többletforgalom. Egyelőre még az is gondot okoz a rendszernek, hogy éjszaka az update/backup/pontszámítás gond nélkül lefusson, éjfélkor akár percekre leáll az oldal, mert lehal alatta a szerver. Akkor most képzeld el, hogy több százan leállnak az oldalon keresztül csevegni és percenként több ezer üzenet küldeni-fogadni. Ez az oldal nem alkalmas rá, amellett hogy amúgy tiltott az ismerkedés, beszélgetés, mert nem erre lett kitalálva vagy fejlesztve.

2020. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Én engem nem zavar, hogy ez nem chat. Ha jérdésem van efy infóval kapcsolatban, írok egy privátot, kapok rá választ, megköszönöm. Mit chatelgessek?
2020. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Utálok chatelni...
2020. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A privát üzenet is teljesen felesleges, logikátlan a létezése.
2020. márc. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

" A privát üzenet is teljesen felesleges, logikátlan a létezése."


Azért van haszna. Pl alap szabály, hogy kérdés alatt nem kérdezünk. Ha eszünkbe jut egy kérdés, írjunk ki egyet.


Adott pl egy 2013-as kérdés, amit megtalálok 2020-ban. Az egyik kommentelő válaszának az egyik része megragadja a figyelmem, lesz egy kérdésem. Szerintem egyszerűbb, hogy ráírok privátban, aztán, ha válaszol, szuper, ha nem, akkor kiírok egy kérdést, mint, hogy rögtön kiírjak egy kérdést, amit talán nem is lát meg az, aki igazából tudna választ adni.

2020. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Privát üzenet nem a legjobb ötlet. Chatelni nem szeretek már nem köt le annyira. Ha van egy érdekes kérdés itt válaszolok rá de van mikor én is írok kérdést.
2020. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Privátban is lehet irogatni egymásal.
2020. márc. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De, jobb lenne!
2020. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!