Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » "Hasznosnak" értékelhető...

"Hasznosnak" értékelhető egy-egy humoros válasz?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt:Ha valaki a témánál marad ugyan a válaszadásnál,de a válasza inkább nevetést fakaszt,mint komolyságot,az mégis hány pontot érdemel?
2008. nov. 21. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Altalaban lepontozzak mert a lenyeg az hogy valaszolj a kerdesre.
2008. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kanyarodik el a témától a válasz,én "méltatni" szoktam.Főleg,amikor már tele van a padlásom a rugalmatlanságtól,ami tükröződik egy-két válaszból.
2008. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én zöld kezecsket szoktam adni, ha nem bántó, hanem tényleg humoros, és mosolyra fakaszt. szerintem legalább egy pillanatra sokan elmosolyodnak, az hasznos.


másrészt sok kérdésnek nincs hasznos, nem hasznos válasza, mert ha csak a véleményünkre kivancsi a kerdezo, akkor ott csak az a nem hasznos, ha teljesen degradalo, es lehuzo a valasz..

2008. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó poén és nem bántó, akkor pozitívra szoktam értékelni. :)
2008. nov. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hasznosra szoktam értékelni, egy kis nevetés mindig jól jólesik. :)
2008. nov. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!