Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért vannak ilyen emberek a...

Miért vannak ilyen emberek a fórumon?

Figyelt kérdés
Feltettem egy kérdést ( nő vagyok ) az autó kategóriában, egy pasas, mert tuti, hogy az, olyan bunkó módon válaszolt és mikor jeleztem , nem vagyok rá kíváncsi, közölte velem, hogy "bek.....tom"! Szépen ki is írta, hogy még véletlenül se értelmezzem félre a kijelentését. Vélemények?
2008. nov. 23. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ezen az oldalon minden nap vannak ilyen 'emberek', szard le. Hozzá kell szoknod, ha ide szeretnél járni.. a moderátorok ilyenkor sehol sincsenek.
2008. nov. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Szerintem szólj, ha ilyet látsz, és akkor utánanéznek annak a válaszolónak, volt már ilyenre példa. Van egy kapcsolat cím az oldal alján.
2008. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem is fórum.
2008. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Cicababa ez nem fórum, első lépésben. Másrészt, ha nem tetszik egy válasz, azzal nem segítesz, ha felhúzod az orrod, és kjelented, hogy nem érdekel az ember, hiszen ezzel csak azt bizonyítod, hogy mégis foglalkozol vele. Ha leszarod, az a legegyszerűbb.

Azért vannak ilyen emberek, mert az anonimitás kihozza az emberekből :)

2008. nov. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szegény csajt nem kell egyből cicababázni...meg aztán mindenki olyan tökéletes:Q?? Mert szerintem nem!! A kérdésre válaszolva meg csak annyit h. nem kell az ilyen parasztokkal foglalkozni.Kisistennek hiszi magát biztos csak majd később koppan....
2008. nov. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom figyelmedbe ezt a kérdést, ahol már leírtuk, hogy mit tegyél ilyenkor:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__33175-mi..


Másrészt megnéztem az ominózus beszélgetést, és te minősítetted őt "akárminek". Talán ha tiszteletben tartanád más véleményét, nem szólnának be neked így.

De hogy ne fajuljon tovább azt a pár választ/kommentet most kitöröltem.

2008. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!