Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt gyakorin mikortól nem...

Itt gyakorin mikortól nem szabad ismerkedni? 5 év után jöttem fel és régebben sokan ismerkedtek itt, most kb semmi ilyet nem látok

Figyelt kérdés
2020. ápr. 30. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem szabad?? Márt sem csinálnak. Napi 50 privátot kapok,mind ismerkedni vagy dugni akar. L.
2020. ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De szabad csak burkoltan.. Pl te kivel ismerkednél?
2020. ápr. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Emlékeim szerint mintha lett volna társkereső kategória anno. Ma már burkoltan kell ismerkedni (vagy ha mázlid van, még azelőtt kapsz privátokat, hogy törölnék a kérdést).
2020. ápr. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Komolyan, ez egyre jobban tetszik, olyan "matka"-egér játék, pl volt ez a lány aki kérdezte hogy miért nem lehet kikapcsolni a privát üzenetekeet, de eltűnt mint Daemon Hill, na vele megismerkedtem volna pedig, nem nyomulásból csak kíváncsiságból.
2020. ápr. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem korábban sem lehetett "legálisan", bár ettől még a kérdések jó része burkolt felhívás, társkereső hirdetés. S ha lánynak gondolnak akkor garantált a privi áradat :D
2020. ápr. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

én priviben szoktam ismerkedni


sok haverom van innen, és jártam is egy sráccal innen 4 hónapig.


19/L

2020. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom a "Coronita" hatása-e de ha ismerkedni nem is sikerült de ha szintén pasi rám ír akkor normálisan és eldumálgatunk és nem akad ki hogy nem vagyok nő. Én szívesen megismernék egy gyakoris női moderátort :)
2020. ápr. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
90%
Demokrácia van, tehát szabad itt ismerkedni. Csak ügyesen kell. 🙂
2020. ápr. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Demokrácia:) Ez lenne a közvetlen demokrácia tesztje? :D Nekem erről inkább az Augustus császársága jut eszembe, tehát ő szavazott elsőnek, na most ki mert volna ellene szavazni? Illetve nagyon régi kabaré-dalból részlet "jobb ha egyet értesz az én közös nevezőmmel, egy csónakban evezünk de az én evezőmmel.":)
2020. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megvan! Igazából semmi nem tiltja az ismerkedést, ha megnézitek az áfsz-ben nincs ez kimondva csak a "gyik" részben, na most amikor regisztrálunk mi nem a "gyik"-et hanem az általános feltételeket fogadjuk el.. Szóval ki ismerkedne? 41 f
2020. ápr. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!