Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 5-10 éve mikor az MSN nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5-10 éve mikor az MSN nagyon menő volt, és sokan ott ismerkedtek, szerelmek szövődtek, vagy csak webcamos kalandok, te akkor gondoltad volna hogy egyszer annak is vége lesz?

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sosem volt MSN-m :)
2016. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1: Akkor te lemaradtál erről, pedig jó volt. Az "internet őskorában" nagy szó volt hogy MSN-en beszélhettél olyannal aki az ország másik végében volt. Manapság már nyitottabb a világháló és több a közösségi felület.
2016. szept. 9. 20:49
 3/15 Noblesse Oblige ***** válasza:

Az én tinikoromban a chat.hu volt a menő ismerkedés terén. Az MSN-en sosem voltak potenciális pasijelöltek. Meg utáltam is pont a rengeteg smile miatt. A végén egy szót nem bírtál leírni, hogy a fele ne valami animációs baromság legyen...


Azt sosem gondoltam, hogy a rendszer nagyon szupi és örökké fog tartani. De ilyen gyors ütemű fejlődésre sem számítottam.

2016. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sőt előtte még icq is volt.
2016. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Titusztitusz ***** válasza:
77%
Én nem tudom hogy más hogy van vele, de nekem nagyon hiányzik a mai napig is a régi jó MSN...Sajnos ezek a "faszbook",meg "szkájp" oldalak engem valahogy nem tudnak érdekelni...Pedig benéztem már ilyen oldalakra,és vagy két hete csináltam énis egy face oldalt "ha már majdnem mindenkinek van,akkor egye fene,legyen nekem is",de azóta sem néztem be oda...Egyszerüen érdektelen valahogy számomra az az egész szisztéma...A skyp úgyszintén...Hogy az ég szakadjon arra,aki megszüntette a régi jó MSN-t...Pedig de sokak kedvence volt!
2016. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Konferenciabeszélgetéseket tartottunk az akkori neten megismert, majd élőben is gyakran találkozott csapattal :3 azok voltak a szép idők.


Csak kár, hogy a régi jó dolgokból nem maradt semmi.

(valaki adjon csipszet)


24/F

2016. szept. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Kenzo Tenma ***** válasza:
Gyerek fejjel nem gondoltam bele ennyire, de várható volt hiszen semmi sem tart örökké.
2016. szept. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
azok voltak a szep idok sok csajt ossze szedtem chat.hurol utana cammozas msnen :D
2016. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az internet őskorát inkább 20 évvel ez előttre tenném. 2000 körül még amikor gyakori volt az isdn betárcsázós internet és mentek a chat.hu ismerkedések a gyali és az irc is. Képcsere volt emailben és utána találkozó. Természetesen a nők már akkor is az 5-10 évvel azelőtti képeiket küldték el úgyhogy csodálkoztak ha nem volt második találka. De azért voltak így is korrektek és ebből következő kalandok. Nem leptek még el mindent a kis trollkodó tizenéves buzzancsok és leginkább érettebb normálisabb emberekkel lehetett beszélgetni.

Nem volt még youtube vagy maps. A google már világcég lett de csak mint keresőt ismertük. A wikipediától kérdeztük meg amit nem tudtunk.

Egyszer mindennek vége lesz. A civilizációnak is. Sokan már abba belepusztulnának ha jönne egy elektromágneses vihar és annyi lenne az internetnek és majdnem minden elektronikus bigyónak.

2016. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az előző válaszomban amúgy azért 20 évet írtam az internet őskorának mert már 2000 előtt is elő lehetett fizetni az internetre.

2000-ret meg azért mert akkor, 16 éve indult be rendesen az egész és terjedt el a háztartásokban.

2016. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!