Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hogy reagált a családot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy reagált a családotok (esetleg a baráti körötök), hogy az a személy, akivel ismerkedtek, olyan munkát végez, amit sokan gáznak tartanak?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, jelenleg 21 éves vagyok.

Itt dolgozik egy tőlem 1-2 évvel idősebb lány, mint takarítónő. Ha nincs órám, neki pedig dolga, akkor beszélgetni szoktunk, ez heti kb. 3-4 órát jelent, meg este chatelni is szoktunk, ami jól esik, hogy ő is keresni szokott, nem csak én őt. Nekem szimpatikus, kedves, jó fej, nagyon aranyos.


Szüleimtől egy lánnyal kapcsolatban már megkaptam, hogy velem egy szinten levő lányok közül válasszak. Vele végül nem jöttem össze, de nem emiatt.

A 1 barátom van, meg 2-3 haverom, de ők is ugyanezt mondanák, meg poénkodnának rajtam, ismerem őket.


Engem nem zavarna, ha az, akivel ismerkedem, annak nincs diplomája, nem tanult annyit, alacsonyabb a fizetése, vagy akármi, ha jól kijövünk, mert az a lényeg. Kicsit zavarna a környezetem véleménye, de attól ismerkednék/ismerkedek vele.


Nállatok mit reagálnának?


2019. dec. 9. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

En jol helyre tennék mindenkit még az elején, aku meg nem tartja tiszteletben a választásomat, az nem igazo barát, meget a süllyesztőbe... nem egy nő miatt, hanem a viselkedése miatt.


Amúgy kesobb még neki is lehet diplomája , nincs elkésve semmivel. Nem mindenkinek a szulei engedhetik meg, hogy évekig pénzeljék a tanulmányokat, de ha szimpatikus a lány, jól megértitek egymást, állj ki magadért és verd pofán azt, aki gúnyolódik.

2019. dec. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Barátom villamosmérnök, nekem csak érettségim van. Én nem akartam vele összejönni, mert féltem, hogy mindenki rajtam röhögne, de ő meggyőzött, hogy attól, mert ő okos valamiben nem jelenti azt, hogy minden máshoz is ért. Próbáld meg és sząrj a mások véleményére.

23L

2019. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez ne akadályozzon szerintem! Legalább tudod, hogy nem büdös neki a munka, kap egy magyar átlagfizetést, és megdolgozik a pénzért, és nem csak otthon ül és várja, hogy a segge alá tegyenek mindent, respect neki, neked meg sok sikert remélem összejön!
2019. dec. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az exbarátnőmnek 8 általánosa volt, mert

a rossz családi háttere miatt korán kezdett el dolgozni. Talpraesett, kedves, humoros és intelligens lány ettől függetlenül. A végzettség hiánya miatt csak gyárban tudott elhelyezkedni, ezért a családom durván lenézte, pedig nem keresett egyébként rosszul. Más okok miatt szakítottunk, de nekem mai napig hiányzik hiába nem volt tanult lány.

2019. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha egyébként kedves, jóindulatú, tudtok beszélgetni, és igényes (ezt a normál higiéniára értem, nem a luxusra) akkor ne törődj a környezeted véleményével. Lehet, hogy pont te leszel az, akinek a hatására még jobb irányt tud majd venni az élete. Nem mindenkinek adatik meg a mai világban, hogy egyből 18 évesen tovább tudjon tanulni nappalin. Ha dolgos lány, inkább becsüld meg ezért. Azért mert most takarít éppen, nem jelenti azt, hogy örökre ezt fogja csinálni.

Az, hogy képviseld a választásodat a környezetedben élők között pedig az első igazi lépés például a felnőttkor kapujában. Hajrá! Állj ki érte, és magadért, és ezzel a boldogságotokért!

2019. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Aki nem vitte semmire a zéletbe az annyit is ér!

Nekem is már 20 évesen volt saját lakásom és autóm mert van sok akaraterőm meg a szüleim gazdagok és a seggem alá pakolták.

Mindenki ismerkedjen a saját kasztjában! :3

2019. dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmit nem reagálnának, mert nem ismerkedem fa szszopókkal és a családom is normális.


Most csinálom a harmadik diplomámat (jó is az a pályaváltás :D), volt bartender és villanyszerelő exem is, de olyan sráccal ia randiztam, aki gamesportból élt, érettségivel (és nem ez volt vele a baj, hanem nem kívántam a sokadik randi után sem).


Apámmal nem tartom a kapcsolatot, anyám egy tündér, aki mindenkit szeret, a barátaim között van foszkos, diplomás, még egyetemista, fodrász, szakács. Vegyes kis bagázs, mindannyiunk másban jó és másban nyert az életben a szakmája tekintetében.

2019. dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk senki nem tart semmilyen munkát gáznak. A munka az munka, a munkát el kell végezni, a munka az becsülendő. Az lenne a szégyen, ha olyat vinnék haza aki egy igazi léhűtő. A társadalmunk fontos tagjai a takarítónők, a kukások, a duguláselhárítók és mindenki más. Soha nem érdekelte a szüleimet, barátaimat, hogy a páromnak mi a foglalkozása - amúgy sincs semmi közük hozzá.
2019. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!