Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » hogy tetszik az új gyakorikérd...

hogy tetszik az új gyakorikérdések?

Figyelt kérdés
Nekem nem igazán, de kiváncsi vagyok más véleményére.

2020. máj. 12. 11:58
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Telefonról szoktam böngészni az oldalt, de ez az újítás egy jó löket arra, hogy leszokjak innen. A telefonos verzió botrányos, átláthatatlan. Ha viszont a telefont asztalira állítom, szétesik az oldal.

Innentől követhetetlen a dolog, úgyhogy keresek értelmesebb hobbit. 🤷‍♀️

2020. máj. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
98%
Gondoltam, hogy ez lesz, amikor bejelentették, hogy eladták az oldalt. Miért kell mindig elrontani ami jó?
2020. máj. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
98%
Nem tetszik, azt az érzetet kelti, mintha rossz internetkapcsolat miatt csak félig tőltődött volna be az oldal.
2020. máj. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
98%

Azon túl, hogy átláthatatlan és design tulajdonképpen nincs is, csak egy szöveges file, egy valami maradt meg, az a baromi undorító logó, aminek valóban nem kellett volna.


El sem tudom képzelni, hogy a munka végén erre bárki rábolintott és azt mondta, hogy hmmm.... ez jó lett, mehet élesbe! :) (kivéve ha látássérült a vezető)

2020. máj. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon csúnya ez. Már nincs kedvem így feljonni se
2020. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
100%

Látom tesztelő nem volt a csapatban, mert eléggé szét van esve.


Én is kíváncsi lennék, hogy a designer milyen böngészővel, milyen gépen nézte, mert amivel én próbáltam, ott ótvar ronda

2020. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Barackoshányás ***** válasza:
100%
Undorító. Oké, a szavazás tetszik (meg az, hogy nem dob új oldalra ahhoz, hogy választ tudjak írni), de amúgy szörnyű. Külön tetszik az igényes fejléc az összenyomott felirattal
2020. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
57%
Hát a dizájnt én sem tudom megszokni, viszont ami nagyon pozitív hogy végre van anime/manga kategória, így a filmes témakört lehet innentől rendesen használni és nem lesz tele spam anime kérdésekkel, ezért óriási köszönet a fejlesztőknek! Sajnos az oldal kinézete nem a legszerencsésebb, de remélem idővel sikerül megszokni. Néhány dolog funkciójára mostanáig sem sikerült rájönnöm...
2020. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Elsőre azt hittem, hogy gyenge a netem, és nem töltött be az oldal rendesen. Aztán a nagyítást 133%-ra kellett állítani, hogy a honlap tartalma kitöltse a képernyőt. Látjátok, hogy a fejlécben a gombok ikonjai rosszul vannak kivágva, és hiányzik a kör széleiből? Ráadásul a nagyítás miatt be is homályosodik.
2020. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez rossz. Miért nem csináltak normálisat ha már megújult
2020. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!