Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » hogy tetszik az új gyakorikérd...

hogy tetszik az új gyakorikérdések?

Figyelt kérdés
Nekem nem igazán, de kiváncsi vagyok más véleményére.

2020. máj. 12. 11:58
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem jobb, mint volt. Miért?

Mert az oldal neve kisebb, nem olyan hivalkodó, és óriási, mint volt.

Én ugyan nem azt használom, nekem a világos jobb -és magam letompíthatom, ha akarom, de másoknak van választás, hogy "sötét mód"-ban nézzék.

Mintha a betűk olvashatóbban lennének.


Ami még jobb lenne szerintem:

Hogy a "véletlen kérdéseknél" ne legyenek társkeresősek.

Hogy ne legyen törlés, cenzúra, jelentgetés. Vagy ha már mindenképpen kell, hogy legyen, akkor a törölt válaszok helye maradjon ott üresen, hogy a később válaszolók az eredeti sorszámait lássák a válaszoknak. Hogy ne legyen félreértés, amikor pl. utalnak arra, amit a pl. 5. válaszban írtak, de mert töröltek előtte 1-2 választ, az már nem az 5., hanem 4. vagy 3. stb.


És talán ki lehetne próbálni -de sejtem, hogy nem sülne ki belőle jó-, hogy mi lenne, ha a kérdéseket és a kérdező hozzászólásait is értékelnénk. Már többször gondoltam rá, hogy milyen kár, hogy a válaszok közötti kérdezői hozzászólást nem lehet értékelni.

2020. máj. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
65%
Jó lenne még, ha az ékezet nélkül írt szövegeket a gyk ékezetesítené. Biztos nem lenne nehéz megoldani valami okos programmal.
2020. máj. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha nem lehet ékezetesíteni valami miatt, akkor hozzátenni egy külön értékelést, ami díjazná-értékelné a másokat megtisztelő ékezettel írókat.
2020. máj. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!