Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért rontottátok el ennyire...

Miért rontottátok el ennyire a témát? Azt akarjátok hogy mindenki lekopjon innen?

Figyelt kérdés
2020. máj. 12. 18:30
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Szerintem nagyon bantja a szemet, hogy minden szinte vilagitoan feher, meg halvany zold/kek. Plusz kompletten keresni kell a kerdezo valaszat ha ir egyet.


Persze minden feluletet meg lehet szokni egy ido utan, de ezen meg allitani kene, foleg a szineken.


Nekem otletem meg az lenne, hogy lehessen temakra bontva keresni a megvalaszolt kerdesek kozott, vagy a megfigyelesre bejelolt kerdesek kozott.

2020. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a mostani kórházra emlékeztető válaszok háttér színe kicsit bután hat. Ha sötétebb lenne az oldal alap háttere, akkor szerintem már sokat javulna az oldal kinézete.

Tudom, hogy van sötét mód is, de van aki nem szereti a sötét módot, viszont az eredeti kinézet meg túl világos.

2020. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!