Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit gondoltok, bele fog bukni...

Mit gondoltok, bele fog bukni a GYIK, ha marad az új dizájn?

Figyelt kérdés

Jópár hsz-ban olvastam már ezt, és én is egyetértek vele.

Itt az állandó, rendszeres felhasználók válaszolgatnak főleg, nem az alkalmilag beesők. Aki állandó, az azért állandó, mert meg volt elégedve a régi kinézettel. De most ez így használhatatlan. Tegnap is, ma is 10 perc alatt hányingerem lett attól, hogy a folyamatos scrollozás miatt állandóan mozog a szemem előtt a kép, ráadásul egy vakító háttéren. (A nagy betűk miatt kevés szöveg fér el egyszerre a monitoron, folyamatosan tekerni kell.)

Ha elkopnak a "régi motoros" válaszolók, akkor nem lesz elég (megfelelő minőségű) válasz, és el fognak kopni idővel a kérdezők is. Ez lesz a bukás oka.

A hsz-ok túlnyomó többsége szerint ez így nagyon rossz. Aki szerint jó, az meg nyilván az új dizájn "fejlesztő"-je, és azért ír pártoló szöveget, hogy ilyen is legyen. :)

Személy szerint a kinézet nem érdekel, csak annyiban, hogy olvashatónak kellene lenni, nem zavarónak, na és áttekinthetőnek, hogy elkülönüljenek a válaszok. De pont a használhatóság az, ami totálisan megszűnt.


2020. máj. 13. 06:10
A kérdező szavazást indított:
Igen, belebukik.
Megmarad, csak nagyon kevés felhasználóval.
Minden marad a régi.
57 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem csak ronda. Szakmaiatlan. Egészen biztos, hogy nem végeztek UX teszteket, azzal elkerülhették volna ezt a katasztrófát.
2020. máj. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Nekem már tetszik,azóta finomítottak a külsön,már nem folynak össze annyira a válaszok, funkcionalításból kezd alakulni az oldal mint régen,de megértem ha nem tetszik mindenkinek
2020. máj. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Mobilon sem tesztelték, az is biztos. A kérdés szövege hatalmas betűtípussal, a válaszok nagyon picikkel vannak.


Miért kell nem hozzáértőkre bízni egy nagyon látogatott oldalt? 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

2020. máj. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%

Nekem se tetszik, de egy ilyen kaliberű oldalt, mint a gyk, ez nem süllyeszt el szerintem.


"Jópár hsz-ban olvastam már ezt, és én is egyetértek vele."

Ez teljesen megtévesztő. Többen voltak azok, akik nem fejezték ki a véleményüket, és lehet, hogy nekik meg tetszik, vagy mindegy a design. Olyan ez, mint mikor Bözsi néni kap 20 likeot egy posztjára, és azt a következtetést vonja le, hogy "mindenki más" is úgy gondolja :)

2020. máj. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
A szavazás pl nagyon jó ötlet. A dizájn botrányos.
2020. máj. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Nekem se tetszik ez a kinézet. Esetlet azt meg lehetne csinálni hogy lehesen változtani a kinézetet a beállításoknál? És akkor akinek a régi tetszik az beálitja arra akinak az új az meg azt!
2020. máj. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Katasztrófa
2020. máj. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is jobb volt a régi
2020. máj. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Természetesen a régi jobb volt. De egyszer megszokjuk. De ha egy kicsit sötétebb lenne az is jó lenne.De a legjobb újitás az az hogy berakták ezt a szavazást
2020. máj. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
Itt is úgy megy minden, mint a politikában! Nem kérdeznek, nem kíváncsi senki sem arra,hogy a többség mit szeretne, akar e változást,nincs előzetes szavazás, és íme ez az eredménye.Egy dolgot kell elfogadnunk, ingyen van, nem fizetünk érte, és majd idővel megszokjuk.Ha meg nem, nincs kényszer, nem kell itt lennünk, belépünk.
2020. máj. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!